Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal nem kielégítő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem kielégítő a szex - hogyan tudnék én javítani a dolgon?

Figyelt kérdés
38 éves a párom, kifejezetten jol néz ki, én 32 vagyok, a külsőmet pozitívan értékelik. Ha együtt vagyunk, hiába kérem-es mar az is bosszant, hogy kérnem kell- nem szívesen izgat fel, majd a szex túl intenzív, fizikailag hamar elfárad, nem érzéki, nem jegyzi meg, mitől indulok be, hogyan tudok elélvezni...próbáltam mar mindent, mutattam, mondtam mit szeretnek, de halálra sértődik, zavarja, ha irányítok néha. Engem meg az, hogy én gyakrabban szeretném, és másképp megélni. Önző az ágyban, és lassan elmegy a kedvem tőle.

2014. aug. 2. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ha már 3 éve együtt vagytok és egyéb gondok is vannak, akkor tényleg valószínűleg rád unt. Ilyen esetben valóban jobb lenne, ha szakítanál vele, mert ez így egyikőtöknek sem jó. És szerintem csak rosszabb lesz....
2014. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!