Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lóg a mellem nem fog kívánni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lóg a mellem nem fog kívánni?

Figyelt kérdés
Fiúk ha szerelmesek vagytok mennyire zavar ez titeket? Lassan 1 éve együtt járok egy fiúval akit imádok ő is engem. 18 vagyok ő 20. Nekem ő az első komoly de rettegek mi lesz ha meglátja a melleimet amik melltartóban jól mutatnak. Nem vagyok elhízva hamar el kezdtek nőni már melltartót kellett viselnem, amíg a többieknek még semmi nem volt ott. :'( kétségbe vagyok esve mindig ez van az eszembe.
2014. aug. 2. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
készülj fel hogy mentőt kell majd hívnod, lehet sokkba esik vagy a látványtól szörnyethal
2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, és őt se fogja ne aggódj emiatt :)
2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha nem a bokádig lóg, szerintem nem fogja zavarni:)
2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]


majdnem ugyan ilyen de ennél kicsit nagyobb.

2014. aug. 2. 23:23
 5/20 anonim ***** válasza:
Egész életedben nem lehetsz melltartóban szex közben, tehát jobb ha beletörődsz.
2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha lesz rá pénzem fel varratom.. Mivel nagyobb nem kell, nem kell implantátum. Nem tudjátok kb. mennyi felvarratni?
2014. aug. 2. 23:25
 7/20 Mr. Truth ***** válasza:

ha valakinek nagy vagy nagyobb a melle akkor törvényszerü hogy idő után lógni fognak hiszen az izmok ott is elfáradhatnak.

A párod is valószinüleg tanult biológiát igy nem fogja meglepni...

2014. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod..

Nem fogja zavarni.. Nem a melled miatt van veled 1 éve!!!


A nőknek olyan kényes ügy a mell mint a pasiknak a farok? :o

2014. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Istenem jobb annak akinek pici a melle. Akármikor cserélnék egy olyannal akinek alig van ott valami mert ez szörnyű.
2014. aug. 2. 23:28
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy éve együtt vagytok és még nem látott ruha nélkül? Érdekes. Amúgy meg teljesen normális hogy olyan a melled mint a képen. No para. Te nem mutatod meg a tiedet? Csak hogy tudjuk miről van szó. ..
2014. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!