Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lóg a mellem nem fog kívánni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lóg a mellem nem fog kívánni?

Figyelt kérdés
Fiúk ha szerelmesek vagytok mennyire zavar ez titeket? Lassan 1 éve együtt járok egy fiúval akit imádok ő is engem. 18 vagyok ő 20. Nekem ő az első komoly de rettegek mi lesz ha meglátja a melleimet amik melltartóban jól mutatnak. Nem vagyok elhízva hamar el kezdtek nőni már melltartót kellett viselnem, amíg a többieknek még semmi nem volt ott. :'( kétségbe vagyok esve mindig ez van az eszembe.
2014. aug. 2. 23:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen de még rosszabb szerintem. Egy kis farok is lehet jó -bár még szűz vagyok- engem nem érdekelne ha kicsi a farok. De a mell az más.
2014. aug. 2. 23:29
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem mert jól elvoltunk ruhán keresztül is :)

Lassan haladtunk mindennel.

2014. aug. 2. 23:30
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha lassan egy éve együtt vagytok és még nem látta, akkor igazából felesleges izgulnod, hiszen ezek szerint egyáltalán nem a tested miatt szeret :) Egyébként meg egy normális kapcsolatban egyáltalán nem az ilyen dolgok a fontosak :)

Az én barátnőm is emiatt izgult :) Igazából...emiatt is :) De a szerelem attól szép hogy ha szereted a másikat akkor elfogadod minden hibájával együtt :)

2014. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Mr. Truth ***** válasza:
100%

ma 23:29


Hidd el egy normális párkapcsolat nem a melleiden fog mulni... ha állandóan rajtuk görcsölsz akkor az látszodni fog és eltaszitod ezzel a magatartással azokat akik szeretnének tőled többet.

Fogadd el magad ezeket a lapokat kaptad az élettöl és játsz velük ügyesen hogy te nyerj a végén.

A szem ugyis többet beszél ezáltal többet jelent mint két darab hus... :)

2014. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az enyémek sem túl szépek, ráadásul még túlsúlyom is van, mégis elvett a párom :)

Én sem vagyok rá büszke, amikor vékony voltam, sokkal szebb volt, mégis imádja és szex közben imádja markolászni :) úgyhogy szerintem emiatt nem kell aggódnod, szeretni fogja :) Nekem is nagy mellem van, és néha elég kényelmetlen, de nem cserélném kisebbre, csak formásabbra, de akinek nagy melle van, annak el kell fogadnia, hogy így állnak. Nincs ebben semmi szégyellni való, más nem látja, max bikiniben, de azt mondod, hogy abban meg jól áll :) akkor no para :)

2014. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Itt senkinek sincs egy csepp humorérzéke sem? 1-esre gondolok, jópofa hozzászólást írt, mégis nullára van pontozva. Gyengébbek kedvéért: amit írt az irónia.


Kérdező: Te valójában nem tudod mi az a lógó mell. A képen látható egész normális. De egyébként meg teljesen mindegy, lényeg hogy cici legyen. A helyedben azért aggódnék, hogy egy év után sem látta. Van aki a kisebbet szereti, van aki a nagyobbat, de olyan nincs, hogy valaki azért nem fog kívánni egy nőt, mert látott már szebmellűt is.

2014. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van, ha nagyobb, akkor méginkább! :D Egyszer láttam olyan nagy mellett, ami hibátlan volt, a többi mind lógott valamennyire, ez a nagyobb mell velejárója.
2014. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azon a fotón, amit belinkeltél, semmi gond nincs azokkal a mellekkel. Szépek.


A férfiak tudják, hogy a nagy női mellek máshogy néznek ki melltartóban, mint anélkül.


"rettegek mi lesz ha meglátja a melleimet amik melltartóban jól mutatnak"


Tudni szeretnéd, hogy mi lesz akkor?


Ha végre egyszer kihámozhat a melltartódból, akkor simogatni és csókolgatni fogja őket. :-)

2014. aug. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Én pld. felpontoztam az elsőt. :D


Az az igazság, hogy már ő nagyon kívánja a dolgot és történtek már ruhán keresztül dolgok. Szép lassan haladunk :)

2014. aug. 3. 08:06
 20/20 anonim ***** válasza:

"Lassan 1 éve együtt járok egy fiúval akit imádok ő is engem."


A helyedben én megengedném neki, hogy amikor egyszer belemelegedtek a dolgokba, kicsomagoljon a felsődből és a melltartódból.


Odavan érted, biztos alig várja, hogy láthassa a melleidet. Neki is nagy örömet szereznél vele, és te is megnyugodthatnál végre, hogy szeret és elfogad úgy, ahogy van, és tetszenek neki a melleid is. :-)

2014. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!