Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha párotok sírna szex közben?

Figyelt kérdés
Barátnőmet sokszor sírni látom aktus közben, ilyenkor mindig megkérdezem mi a baj valami rosszat csinálok, erre azt mondja, hogy semmi baj nyugodtan csináljuk tovább. Ilyenkor aztán tovább csinálom, mert ha nincs baj, akkor nem érdekel.
2014. aug. 3. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egy kicsit meglepne.
2014. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
te teljesen idióta vagy :D
2014. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Furcsállnám...
2014. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sokszor magyarázzák azt, h az öröm miatt sírnak ilyenkor, de lehet, h azért, mert elfogyott vacsikor a tejbepapi.
2014. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lekonyulna, az biztos.
2014. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nekem is lekonyulna, bizarr lenne, az biztos.
2014. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben nem folytatnám! Abbahagyod szépen és megmondod neki,most tessék mondani mi a baj! Én sírtam már szex közben,és nem kis dolgok miatt.
2014. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az nagy baj...ne hagyd magad lóvá tenni.
2014. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7. nem vagyok pszichológus
2014. aug. 3. 01:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyi eszed nincs, hogy kitaláld, nem ok nélkül sír. Csak mert azt mondja. Nem, se nem pszichológus, de még csak értelmes sem.

Igen, eléggé zavarna, hogy fogalmam sincs, mi baja, és még csak nem is bízik meg bennem annyira, hogy elmondja.

2014. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!