Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha 1 pasival nincs teljes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 pasival nincs teljes szex először, amikor felmész a lakására, akkor nem tetszel neki igazán?

Figyelt kérdés
csak petting volt stb? vagy lehet egyéb ok is?

2014. aug. 3. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Például nincs gumi
2014. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szeretné jobban kiismerni a testedet
2014. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ugrottál rá a farkára, ha annyira dughatnékod volt? :)
2014. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mert sztm egy férfinek kell irányítani :)

csak ez a fiú, hát nem tudom, elég metroszex vonásai vannak, mármint arcra... én nagyon kívántam és én nem bírtam volna megállni, de azt mondta, h hosszú volt a nap és lesz még alkalmunk. én akikkel eddig taliztam és kémia volt, az nem állt meg itt, végigszexeltük az estét, akármilyen fáradtak is voltak... nem tudom, nekem ez furcsa

2014. aug. 3. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg fáradt volt és nem akarta úgymond össze csapni a dolgokat első alkalom gyanánt.

Inkább becsüld meg, hogy nem ront ajtóstól az ágyba.

2014. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én az ilyen lányokat pl. messziről kerülöm.

először ismerkedés, akár lakásban is és jó pár tali után, akár lakáson lévő tali után jöhet csak a szex.

nem szeretem a könnyűvérű, könnyen kapható csajokat

2014. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet értett férfi volt.. Akinek a szex nem csak az aktus közbeni testérzetet jelenti a makkon.. Hanem próbál rádhangolódni.. kicsit érezni.. hisz igy sokkal izgalmasabb.
2014. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy egy tapasztalatlan kisfiú, aki félt a felsüléstől.
2014. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!