Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először megyek el a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először megyek el a pasi lakására! Ilyenkor mire kell figyelni (nagymama bugyi, menszi, szex)? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megbeszéltük (már többször is), hogy ha elsőre átmegyek hozzá, akkor még nem lesz szex. Nem tudom, hogy titkon azért még bízik-e benne, de nekem most jött meg a menstruációm, szóval ha elkezdene nyúlkálni vagy rátérni a témára, akkor egyszerűen csak hozzam fel neki, hogy

- megegyeztünk, hogy még most nem lesz szex és

- épp menstruálok?


Plusz mivel betétet használok, ezért nem tanga hanem rendes "szélesebb" fenekű bugyi lesz rajtam. Amikor elkezdi simogatni a fenekem, akkor az nem zavaró a pasiknak, hogy érzik a "nagymama bugyi" vonalait a fenekemen?? :S



2014. márc. 26. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

xD A nagymamabugyi máshol kezdődik... :D

Hát valahogy mondd meg neki, hogy " Le kell lombozzalak, de szerintem most neked se lenne hozzá kedved..." ha megkérdezi miért, válaszolsz neki :D

2014. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ahha, mondd azt, hogy megbeszéltétek h még ne. ha meg tapizni kezd ott, mondd el h mi a helyzet, és ha nem zavarja majd úgyis csinálja tovább.:P
2014. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És a bugyim nem fogja vajon zavarni, hogy érzi majd, hogy olyan nagy van rajtam? :P Mert mindig tangát hordok, csak ilyenkor hordok olyan széleset a betét miatt. És mindig simogatja a fenekem, szóval biztos most is fogja. :P


Csak nem szeretnék beégni. :(

2014. márc. 26. 22:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki, hogy épp megvan.

Nyilván felfogja és nem fog úgy kaparni mint egy kanos pincsi, kivéve, ha nem egy 13 éves értelmi színvolán van.

2014. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
30 éves pasiról van szó. No de mi lesz a bugyimmal? :P :(
2014. márc. 26. 22:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy különösebb problémát csinálna belőle.

De már megbocsáss az indiszkrét és kissé csipkelődő kérdésért, de te már nagykorú vagy?

2014. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi ez a csomó :P jel?

Semmi nem lesz a bugyiddal. Ha 30 éves, akkor valószínűleg tisztában van a menstruációval.

2014. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdésedet és az egyéb körülményeket figyelembe véve nagyon fiatal és/vagy szűz vagy.


Ha nyúlkál, leállítod és megmondod neki, hogy Neked nem fekszik a ketchupos hot-dog. Ha nem jön be, majd ráhangolódás gyanánt hallgattok egy kis Slayert:

http://www.youtube.com/watch?v=rqwIZNECRoU#t=0m34s

2014. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaguar:

Igen, 25 éves vagyok. Gondolom ennyi idősen fura lehet a kérdés, de elég tapasztalatlan vagyok - mentségemre szolgáljon. :(

2014. márc. 26. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél fel égetőt.. És vagy bekajálja vagy nem..
2014. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!