Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek is van ilyen vágyatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van ilyen vágyatok?

Figyelt kérdés

Néha eszembe jut, hogy jó lenne ha alá lennék rendelve egy férfinek (pl. elrendezett házasságból), akinek a kéje-kedve szerint kellene szeretkeznünk, akkor és úgy szopatna amikor és ahogy neki jólesik, olyan pózban és gyakorisággal ahogy vágyik rá, stb.

Pedig ez egy nőnek nem jó, miért izgat fel mégis a gondolat?



#vágy #aláredndelés
2014. aug. 3. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is izgat, ezért szoktunk ilyet játszani a partneremmel, mert őt is izgatja és engem is. Élvezzük mindketten, ő azt, hogy irányìthat én pedig azt, hogy az ő akarata kell hogy érvényesüljön.....de ennek a fordítottja is jó móka :)
2014. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért mert ilyen fajta vagy aki hajlamosabb egy kilátó tetején is levetkőzni pl.


Srácként én is fantáziálok sokat ilyenekről hogy egy jó csajt aki tetszik, pl edzés közben a fekpadon dugnék, úgy hogy közben kapaszkodna a súlyzórúdba.

22F

2014. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor próbáld ki ezeket,pl velem:)
2014. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1es: köszi a választ. :)

2es: Eszem ágában sincs egy kilátó tetején levetkőzni.

3as: Nem ismerkedni jöttem... :)

2014. aug. 3. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon izgat a dolog 24/N
2014. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért izgat fel a gondololat, mert van némi sub hajlamod. Vagy megmarad a fantázia szintjén, vagy találsz egy domináns partnert, aki mellett meg is élheted ezeket a vágyaidat.
2014. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy egyedül és is szoktam erre gondolni. :D
2014. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolom olvastad a szürke 50 árnyalatát :D

De amúgy nem tudom miért, de nekem is nagyon bejön 23/N

2014. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mióta az eszemet tudom rengeteget fantáziátam erről. De a megvalósítás kicsit ijesztő. Majd a jövőben ráveszem a párom. De nem vagy egyedül, ne aggódj :) 16/L
2014. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pontosan erre vágyom, szó szerint, hogy álmaim Szabija így szopat engem is ahogy leírtad
2014. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!