Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ennyire nehéz beismernem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz beismernem hogy ha beleszerettem egy fiúba akkor az az jelenti hogy homár vagyok? :S ráadásul ő is szeret. De ő beismeri hogy biszex. én meg nem tudom kimondani sem.

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félsz, hogy kiközösít a társadalom. De ha nem fogadod el magad, még annyira sem leszel boldog, mint amennyire akkor lennél, mikor kiközösítenének.
2014. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Majd én kimondom! TE EGY HOMÁR VAGY!
2014. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig a szívedre kell hallgatnod,mert így sose leszel igazán boldog
2014. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert a társadalom, az erkölcsök, az etika, nem, vagy csak nehezen fogadják ezt el.

De én is azt mondom, mint az előttem szólók, hogy ezt el kell fogadnod, akkor sokkal jobb lesz. Önmagunkat nem tudjuk megtagadni, az érzéseket nem lehet irányítani, megsemmisíteni. Egy időre el lehet fojtani, de előbb-utóbb úgyis kitörnek, vagy megbolondulunk. De aki így visszafojtja, az egészen biztosan nem boldog.

2014. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én ugyan hetero vagyok, de elhiszem, hogy nem vagy könnyű helyzetben... Valószínűleg megingott az önmagadról kialakított képed. Nincs ezzel semmi baj, adj magadnak időt és minden rendben lesz:)

24/N

2014. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élj a lehetőséggel, nem kell mindenkinek megtudnia, ha erre nem állsz készen.
2014. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!