Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus csajok, Ti nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok, Ti nem tudnátok szeretni egy srácot? Van egy csaj, akibe nagyon, őrülten beleszerettem, nagy nehezen elmondtam neki és azt mondta leszbikus. Nem tud az ember tenni ekkor semmit? Nem tudom meghódítani?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Két lehetőség van. Tényleg leszbikus, akkor nem, nem valószínű hogy tudsz bármit tenni. A másik pedig az hogy szimplán nem jössz be neki ,és hirtelen ez tűnt a legkézenfekvőbb kifogásnak, de ebben az esetben se hiszem hogy lenne esélyed. Vagy így vagy úgy, de felejtős.
2014. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

1-es:

Nem hiszem,h bárki kitenné annak magát amit ezért esetleg kaphat. Ennél jobb indokok is vannak vki leépítésére.


Szerintem ez így van,ha már ezt elmondta így neked,úgyh értékeld h ilyen őszinte volt veled:)

és sajnos nem tudsz mit csinálni. képzeld magad el fordított helyzetben. végre egy srác,aki tök nehezen esik szerelemben-mert pl sokszor átb*szták-és pont beléd szeret bele... ugye te sem tudnál ezzel mit kezdeni,nem?

nem döntés kérdése az orientáció. sajnos ez van...:/


18/L/L

2014. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 2-es. Nem értek veled egyet. Mégis minek tenné ki magát ez által? Nyilván nem fészbukon írta ki mindenkinek.

Eleve a kérdés alapján valószínűleg a kérdező elég fiatal és feltételezem hogy a lány akit kiszúrt magának, szintén. Szerintem egy tizenéves csaj simán mond egy ilyet ha esetleg kedveli a srácot, és nem akarja megbántani, vagy a barátságát elveszteni. Ez a kifogás sokkal kevésbé támadható mint az hogy "én is kedvellek, de csak barátként gondolok rád".

És eleve, ha (ami persze nem biztos), jól veszem le, és fiatal 15 év alatti emberekről van szó, ott még nagyon kétlem hogy annyira letisztult lenne bárkinek hogy ő a saját neméhez vonzódik. Nyilván akadhatnak itt is kivételek, és persze lehet hogy tényleg lezbi, de én nem zárnám ki egyáltalán azt a lehetőséget hogy ez csak egy, a kérdezőt kímélő kifogás.

2014. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Operáltasd nővé magad.
2014. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es: 21 vagyok a csaj 22. és tényleg leszbikus :(
2014. máj. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!