Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom már a szexet. 23 éves vagyok már. Úgy érzem teljesen készen állnék rá, de nincs kialakulóba párkapcsolatom senkivel sem. Bevallom őszintén gondolkodtam már azon hogy lefekszem egy ismeretlen férfival, de aztán mégsem akartam így. Nem akarom megbánni és hát szerelemben kellene megtörténnie. Vagy túl idealizálom az egészet? Túl komoly vagyok? Én nem így érzem.
2014. aug. 3. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedsz?
2014. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Itt nem.
2014. aug. 3. 22:35
 3/13 KnightBalazs ***** válasza:
Menj és érezd jól magad. Már ebben a korban rég túl kellet volna esni rajta.
2014. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt igazából neked kell eldöntened hogy mennyire fontos neked a szüzességed. Mindenkinek más az értékrendje. Van akinek fontos és sokat jelent a számára hogy olyannak adja aki szerinte megérdemli és léteznek olyanok is akiknek ez nem olyan nagy szám. Egyébként nincs kőtáblába vésve hogy a szüzességedet csak olyannal szabad elveszteni akit szeretsz. Ha neked annyira nem fontos a dolog akkor vágj bele nyugodtan.
2014. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem a szex és a párkapcsolat jelenti az életet,de mivel ez van manapság az előtérben,ezért sokaknál ez az élet.Te érzed mit akarsz és nem mi,feküdj le egy ismeretlennel,de nem lesz jó vége,(főleg ha lány vagy,tudom hogy az vagy senkinek nem kell felhorkannia).
2014. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz?:D
2014. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Interneten nem szoktam. Mostanában nagyon sehol.
2014. aug. 3. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor elárulod nekem mire vársz?:D
2014. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mész valami szórakozóhelyre?
2014. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Látszik hogy ő sem tudja mit akar.
2014. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!