Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a világ legkanosabb népe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a világ legkanosabb népe?

Figyelt kérdés
Szerintem az olaszok egyértelműen. Az ellentétük pedig a németek állítólag egy évben kétszer szexelnek. :D
2014. aug. 4. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a japánok, meg a thaiföldiek.
2014. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
oroszok
2014. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tuti hogy mi ,magyarok :D
2014. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ebből messzemenő következtetést nem vonnék le, mert nincsen statisztikailag reprezentáns mintám, de ha abból indulok ki, hogy én olasz pasiktól kaptam életemben a legtöbb olyan "ajánlatot", hogy eltölthetnék velük egy éjszakát a hotelszobájukban vagy a lakásukban - és mindezt nem egyszer kb. 10 perces, utcai útbaigazításnak indult, vagy inkább álcázott ismerkedési kísérletet követően, lazán és magabiztosan vigyorogva, lehet valami abban, hogy ha nem is az első helyen, de az élmezőnyben vannak ilyen szempontból. :-)
2014. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok
2014. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Az olaszokról csak annyit, hogy statisztikailag viszont Ők a legrosszabbak az ágyban. A kanosság, nem arányos a teljesítményükkel.
2014. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Keress rá, hogy évente mennyivel nő India lakossága, és rájössz, kik a legkanosabbak!
2014. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem népesség szerint nem lehet megalapítani. A gazdaságilag gyenge országokban nem védekeznek és abortusz sincs..
2014. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
magyarok:D
2014. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem védekeznek vagy nincs abortusz, attól még kanosak. Nézd meg nálunk a cigányokat! Ők igénybe vehetnék az óvszert és az abortuszt, mégsem teszik.
2014. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!