Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aszexuális vagyok, ha?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok, ha?

Figyelt kérdés

Utána olvastam a neten hogy mi pontosan az aszexualitás! És nem tudom eldönteni magamról.

A helyzet az, hogy fél éve vagyok együtt a barátommal. A szex gondolati síkon érdekel, egy csomószor kerestem neten különböző pózokat, dologokat, amiket ki lehetna majd próbálni. De gyakorlatban annyira nem vágyom rá. Az eddigi aktusok során éreztem a vágyat, nedves is lettem. Csak csiklói orgazmusom volt eddig, hüvelyi még sosem. (Elsők vagyunk egymásnak) Félek hogy aszexuális vagyok.. most akkor csak a negatív élmények miatt nincs kedvem a szeretkezéshez? (Negatív élmények: elején nem sikerült betennie, nekem nem jó érzés, csak olyan semleges, 2x nem is sikerült a csiklói orgazmus sem, kötelezőnek érzem - gyakorlnunk "kell" hogy jól menjen, ilyenek)



2014. aug. 4. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ez tipikus, hallasz valamit, internet, aztán diagnosztizálod magad. Ez a hüvelyi orgazmus is pár éve lett divat, én felnőtt nő vagyok, de fogalmam sincs, volt-e már olyanom, nem is érdekel. A partneremmel jó a szex és élvezem, tök mindegy, miket aggatnak az együttlétre.

Ha volt orgazmusod, hogy lennél már aszexuális?

Egyszerűen csak tapasztalatlan vagy, fogalmad sincs, neked mi a jó, és felteszem, azt sem tudod, a párod miket szeret.

Ezt igenis tanulni kell, nem tudom, honnan vetted, hogy majd első alkalommal mindent tudsz, mindent élvezel, és a párod is valami szexisten lesz.

kissé türelmetlennek tűnsz, de majd idővel ráéreztek egymásra:)

2014. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"elején nem sikerült betennie"

Ez mi?? Ez aztán az első élmény, gratulálok...


"nekem nem jó érzés"

Ha így állsz hozzá(ergo éretlen vagy), minek pasizol egyáltalán?!


Nők b+.....

2014. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, Második!

Köszönöm a válaszotok. Igen, kissé türelmetlen vagyok. Tudom hogy nem lesz azonnal jó, csak kezdtem megijedni. Azt tudom mi jó a páromnak, vagyis azokat a dolgokat ismerem amiket együtt tapasztaltunk meg és sokszor kérdezem az együttlétek után hogy változtassak-e valamin, vagy ha változtattam akkor jó volt-e, jó-e ahogy csinálom vagy valamire figyeljek jobban stb.

Harmadik! Tudod nem mindenki tökéletes, a barátom rástresszelt az elején a dologra és felsült, aztán emiatt stresszelt hogy mi van ha megint megtörténik és nem lett elég merev neki mert nagyon izgult, szóval ne kötekedj! Mit nem értesz azon hogy nem élvezem amikor bennem van?? Mi az hogy ilyen hozzállással? Azt szeretném ha mindketten élveznénk és ha mindkettőnknek jó lenne, ez akkora baj? Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, és csak kötekedsz, negatív dolgokat tudsz csak hozzáfűzni, akkor minek kommentelsz egyáltalán? Normálatlan.

2014. aug. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!