Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miután tudatosult benned,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután tudatosult benned, hogy nem vagy heteró mennyi idő után mondtad el a családodnak, barátaidnak és, hogyan, hogy homoszexuális/biszexuális/aszexuális/pánszexuális vagy?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én queer vagyok. :) És jobb felvállalni, mint eltitkolni.
2014. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

"aszexuális/pánszexuális "


Mi a ... az, h pánszexuális?


én amúgy hallottam arról is h autoszexuális :)

2014. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél év de csak egy ember tudja, és ez jobb is így. Hülyeség itt "coming out"-olni hogy az ember elmondhassa hogy megtette meg jaj de bátor, ésatöbbi. Inkább gondolkodni kell hogy milyen előny és hátrány származhat az ilyesmiből előtte.
2014. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A családom egyik részének elmondtam, amikor az személyesen találkoztak is az első barátommal.

A másik most sem tudja.

2014. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
sose mondtam el
2014. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pánszexuális jelenytése:olyan ember, aki a nemet és nemi irányultságot lényegtelennek érezve képes szexuális vonzódást, szerelmet érezni egy másik személy iránt.

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2014. jún. 23. 04:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

bennem 16 évesen tudatosult mikor beleestem az első barátnőmbe

mi lebuktunk anya előtt(igggen nagy hülyeség a barátnőkkel erről levelezni a suliban, majd elrakni a levelezést a táskádba, mert anyádnak eszébe juthat pont aznap kimosni)

a barátnőimnek rögtön elmondtam, az nem volt para, mellettem álltak, rengeteget segítettek, falaztak, és támogattak azokban az években amikor a anya még nem fogadta el és ezért azt hazudtam h nem vagyunk már együtt


miután az első nagyon viharos kapcsolatomnak két év után vége lett, és később új barátnőm lett, azt én mondtam el anyának kb 4 hónappal azután h összejöttünk, mert nem akartam még egy titok kapcsolatot


akkor kiderült számomra, hogy ő már rég elmondta apának, amiről én nem tudtam (pedig együtt élünk mindannyian)


de anya volt nehezebb eset, neki kellett még egy év, hogy elfogadja a dolgot (ehhez meg kellett ismernie a barátnőmet...onnantól már sima ügy volt)


mivel stabilnak éreztem a helyzetet, együtt elmondtuk anyával az öcsémnek is és ő lazán vette, ahogy apa is


szóval: barátoknak rögtön, anya előtt pár hónappal később lebuktam, kb apa is akkor tudta meg de nem adta jelét, és 3 és fél év után tesómnak


Sokkal jobb így, hogy tudják.


20/L/L

2014. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
1-2 évvel később. Apának mondtam, és megkértem mondja tovább anyának. nem volt semmi extra, szerintem túlparáztam a dolgot.
2014. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen jöttem rá, most 24 vagyok, de még senkinek. Bár néhány barátom már sejti.
2014. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én aszexuális vagyok, ez nem egy olyan dolog amivel olyan látványosan lehetne coming outolni, mintha homoszexuális lennék.

Még az anyám se tudja, talán sejti, viszont vannak kifejezetten olyan emberek, akik épp az ellenkezőjét hiszik, mert anno terjesztettek rólam mindenfélét - valószínűleg épp azért, mert nem tudtak megdugni.

Pár barátommal beszélgettünk erről, a párkapcsolataimban volt mindig probléma. Kb. 22 voltam amikor az tudatosult, hogy nekem egyáltalán nem hiányzik az egész, de sokáig nem is tudtam mi ennek a neve és hogy van ilyen, akkor még nem volt szó róla a médiában. Mindenfélét megkaptam az akkori exemtől, frigid vagyok, nem szeretem őt, stb., most is van párkapcsolatom, ő leginkább orvoshoz és pszichiáterhez küldene.

Az a baj ezzel, hogy nem találtam olyan embert akinek hasonló igényei lennének, talán fel se vállalták volna élőben, vagy azt hiszik csak azért mondom, hogy elkerüljem a megfektetni akarókat.

Szerintem egy homoszexuális előbb talál hozzá illő párt...

2014. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!