Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy értelmes pasi mondja el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értelmes pasi mondja el, hogy mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tetszem a srácnak,mikor én akarok beszélgetni vele,találkozni ö nem akar epp,hogy csak visszaválaszol valamit,ha ö akar és kimegyek kedves aranyos stb,sokszor probáltam már ki,hogy nem válaszoltam,vagy nem irtam vissza akkor meg hatalmas magyarázkodás,hogy én kellek neki és nem akar elengedni,de továbbra is igy viselkedik.mi ez,hogy csak akkor keres ha ö akar ???s ha más pasival megyek világ vége van.ez megy egy fél éve tetszik a srác de már unok barkobázni,valaki forditsa le,hogy miért müveli ezt

2014. aug. 4. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre inkább idióta pasit kérj meg az van vele egy hullámhosszon xD
2014. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talonban tart...Ha érzi hogy lesz@rod,akkor nyalizik.Felejtsd el!
2014. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 2. válasz egy lehetséges válasz,vagy "nyúl" ha nyomulsz hátrál, ha hanyagolod belehúz, mind a kettő egy félelemtől az első a csalódástól a második az elvesztéstől... egy kikényszerített beszélgetés, talival megoldható, ha nagyon érdekel, ha nem hagyd... de ebben az esetben irritálóan zavaró lesz ha a kora 14-17 ig terjed
2014. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!