Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ez egy 36 éves férfinál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy 36 éves férfinál?

Figyelt kérdés

1-2 naponta érzem szükségét, hogy könnyítsek magamon. Tudom, nagy szegénységi bizonyítvány, hogy ebben a korban nincs legalább barátnőm, ha feleségem nem is, de így hozta az élet, remélem, változni fog a helyzet.

Korábban egész jól elvoltam, de mostanában nem bírom megállni, hogy kb. két naponta ne verjem ki magamnak. Remélem, ez még nem szexmánia. Naponta is bírnám, csak nincs mindig rá idő, olyankor félbehagyom, nem fejezem be magamnak.

Mostanában sokat gondolok a szexre, nem tudom, a hosszú magány is hozzátehet ehhez?

Igaz, nem lát senki meg, de cikinek érzem, gyakran az jut eszembe a korombéliek már nem csinálják. Ma is belekezdtem, csak abbahagytam azzal az indokkal, hogy "nehogy már minden nap."



2014. aug. 4. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:

2 naponta kiverni szexmániának számít?! Na ne viccelj már...


Verd ki nyugodtan ahányszor jól esik.


"így hozta az élet, remélem, változni fog a helyzet"

Talán itt a gond: csak reménykedsz és nem teszel érte.

2014. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A korodbeliek nem csináljak?? Honnan szedted ezt az orbitális nagy baromságot?
2014. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom, hogy ha naponta ugy adodik akár 2x is mehet, és nyugi mindenki csinálja még tartos kapcsolat mellett is.
2014. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még akinek van párkapcsolata, az is rendszeresen polírozza a bohócot!
2014. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen. Én 23 éves nő vagyok és ha megtehetném minden nap, vagy 3-4-szer magamhoz érnék...
2014. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1-nek: Nem merek a nőkhöz közeledni, amíg ismét nem találok munkahelyet. Szégyellem.

#2-nak: Azért gondolom, hogy más korombeliek nem csinálják ilyen sűrűn, mert nagy részük már kapcsolatban van, sőt házas.

2014. aug. 4. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
És ezért még ezt a kis örömöt is megfosztanád önmagadtól? Ne menjen el az eszed! Az önkielégítés normálisdolog.
2014. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jázi :) ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz ha minden nap is segítesz magadon! Legalább valamennyire levezeted a feszkót! :)
2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, majd ha tudod akkor a szexben is ki fogod élni a vágyaidat, akkor talán csillapodik, de addig nyugodtan.
2014. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, hogy jól esik, ugyanolyan intenzitású, mint kamasz koromban. Sokszor az az érzésem, hogy egyfajta "2. kamaszkorban" vagyok.
2014. aug. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!