Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell kezdeményezni...

Hogyan kell kezdeményezni facebookon egy 27 éves férfinál?

Figyelt kérdés
Tehát ráírok, és utánna mit mondjak, mit kérdezzek? Nem szeretném, hogy azt higgye barátkozni akarok, vagy hogy unalomból szórakozok vele. Szeretném ha konkrétan észrevenné, hogy ismerkedni szeretnék vele, és erre egyértelmű választ is kapnék. Mert ha nem tetszem neki, akkor nem akarom feleslegesen zaklatni, meg utalgatni célozgatni. Valami konkrét kérdést kellene neki feltennem de mit, ami azért nem nevetséges? Hívjam el valahova? Személyesen nem ismerjük egymást, csak látásból.
2013. nov. 12. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

az egyből kiderül ha ráírsz

ha válaszol és bejössz neki akkor folytatja a beszélgetést ha nem akkor le fog koptatni

2013. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már egyszer ráírtam, és akkor az volt hogy egyszavas válaszokat adott, nem is érdeklődött. De akkor mobilról volt fennt, tehát ezért nem tudom eldönteni hogy ez volt az oka, vagy tényleg nem érdeklem. Most ezért szeretnék valami konkrét kérdést feltenni neki amiből eldől biztosra.
2013. nov. 12. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. hogy megfognád a fenekem ha engedném?
2013. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát magamból kiindulva tök mindegy hogy mobilról vagyok fent

a válaszokból kiderül,legalábbis nálam


ha ő nem ír rád magától akkor annyi

ráírhatsz még egyszer,de ha ő nem érdeklődik akkor te ne udvarolgass neki tovább

2013. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megbököd, küldesz neki egy bögöly napszemüveges fotócsit a tükörből (fontos hogy a szennyes ott legyen mögötted és látszódjon), aztán a "nincsonallogondolatom.hu" ról leszedsz egy idézetet, ami csak 1 lehetőségre igaz a 100-ból, és az is nézőpont kérdése, és VOÁLÁ!

Amúgy meg szerintem ne aggódj, mert akkor nem fog sikerülni. Ha lány szed fel pasit akkor jóval nagyobb az esély :D

2013. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ehule, bázdálikám
2013. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!