Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leszbikus vagy biszex? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy biszex? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve érzem úgy, hogy a saját nememhez is vonzódom, tehát biszex vagyok. Vagyis eddig azt godoltam. De most nagyon tetszik egy lány, és mostanában úgy érzem, csak a lányok érdekelnek. Ha meglátok egy helyes fiút, vagy egy hetero párt, olyan semmilyen érzésem van. Azaz nem gondolok semmit, olyan semleges. Ez lehet hogy amiatt van, hogy aki tetszik az lány? Ne haragudjatok, ha össze vissza írok mindent és hülyeségeket kérdezek, de elég bizonytalan vagyok..és ezt szeretném magamban letisztázni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 4. 23:04
 1/3 anonim válasza:
Fiúval milyen volt neked a szex? Az nem lehet , hogy nem volt jó fiúval a szexelni, vagy nem tudtál elélvezni és ezért inkább lánnyal is kipróbálnád?
2014. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A biszexualitás nem azt jelenti h mindíg mindkét nemhez.Egyén függö és egy sexuális vonzalmat testesít meg.Most egy lány fogott meg de lehet h elsétál holnap egy fiú melleted aki megfog szexuálisan.Ez nem azt jelenti h dobod a csajt de ha egyszer megfogot az azonos nemből valaki akkor lessz még ilye.Ne aggodj nincs gond ez teljesen normális.Én is bi vagyok.Van egy párom és néha néha találkozom olyan emberekkel akik megfognak.Ez én megbeszéltem párommal és teljesen megérti és ha tlálnék egy azonos nemű embert aki vonzodik hozzám akkor párom engedné is h kettesben legyek vele.Szerintem ezt te is beszéld meg vele.
2014. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Pont ugyanebben a cipőben járok, mint Te, csak nekem 2 hónapja tart ez az érzés. Kis túlzással, rá sem bírok nézni a férfiakra, mindig az a lány jár a fejemben. Érdekes. :)

Hány éves vagy? Volt már fiúval kapcsolatod?

2014. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!