Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex/kíváncsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex/kíváncsi?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 éve érzem úgy, hogy ezt tisztáznom kellene magamban. Igazából vonzanak a férfiak, egy izmos férfias testnek én sem tudok ellenállni, de ha egy cicababát látok akkor... semmi. Viszont ha van 1 lány, akiről tudom hogy leszbi, és nem nőies, akkor az a lány elkezd érdekelni, kb. Annyira mint egy helyes fiú. Pont annyira izgulok ha rámír, és igyekszem fenntartani a kapcsolatot vele. Ezzel eddig nem volt problémám, hiszen fiatal vagyok, úgy voltam vele hogy csak különlegesnek találom az ilyet, mivel soha nem volt benne részem. De egy ideje meleg férfiak szerepelnek az álmaimban, meg leszbikus nők. És fura módon... nagyon tetszik, lassan nem is tudok elaludni ilyen képzelgések nélkül. Valaki élt már át ilyet? Mi lett vele a későbbiekben?

19/L



2014. jún. 17. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én biszex vagyok,és volt már kapcsolatom lánnyal is fiúval is.a fiús lányok engem is vonzottak mert olyanok mint a fiúk,de mégis lányok,és ez valahol izgalmas dolog,ha érted mire gondolok!nekem is voltak képzelgéseim lánnyal,sőt ma is vannak,és hiányzik a szex 7 év után,lánnyal!ez sosem múlik el.
2014. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég sokan. Sztem biszex lehetsz vagy panszex?
2014. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak kíváncsi. Igazából azt szeretnéd tisztázni, hogy pontosan mire, és te mit tudsz nyújtani, meg oda vissza. Na szóval miből, mennyit - ez a kérdés. Szereted izgalomtól vezérelve legyezgetni a hiúságodat, érezni-tudni akarod, hogy miért vagy fogékony rá, mi az amiért elkapta magának a vonzalmadat (és megint csak fordítva), te pedig különlegesnek tartod a tényt, próbálsz élni a vissza nem térő lehetőséggel.

Ez kimondottan az én véleményem, leszögezem. De ha van rá esély hogy minden egyes mondatommal egyetértesz, akkor a helyedben keresnék egy lánypartnert és lefeküdnék vele. Az ilyen érzelmeknek pont az a lényege hogy beteljesüljön - de mint mindig, itt is kimondottan azzal a személlyel aki méltó hozzá.

2014. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen egyet értek a válaszoddal, és már eldöntöttem hogy ki fogom próbálni lánnyal is. Viszont nem olyan egyszerű a dolog mint hittem, mert egyáltalán nem mozgok olyan körökbe ahol rátalálhatok egy olyan lányra aki nem kürtöli szét a dolgokat... mert sajnos az ilyen pletyka gyorsabban terjed mint a járvány... :(
2014. júl. 24. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!