Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leírná valaki hogy pontosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná valaki hogy pontosan mit értenek a emberek lábfetis alatt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felizgatják őket szexuálisan a lábak. Szeretik a lábakat nyaldosni, fogdosni, a nemi szervüket hozzádörgölni.
2014. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azt, hogy izgatja őket a meztelen lábfej meg lábszár stb. begerjednek rá és szexuális eszközként látják :O
2014. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Pontosan? Te egy röhej vagy!!!!!!
2014. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan emberekre mondjak akik szexisnek tarják a lábakat, tobbnyire férfiak akiket egy szép noi láb látványa izgat fel.
2014. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a nők a lábfejeik, talpaik közé szorítják a férfiak farkát, és akik ezt élvezik nézni, vagy csinálni is.
2014. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan tudod kérdező, akkor mi a francért kell ilyet minimum napi 6-szor megkérdezni? Tudom, most jön az értetlenkedés: "Én nem...".
2014. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát anyád te korcs
2014. aug. 6. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, jól van.
2014. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a nagylábujj és a másodiklábujj közé befogatod fütyüszödet, aztán vakargatod a lány hasát. akkor elkezdi mozgatni a lábát, és KILöVéS!!! A lány meg dicsekedhet, hogy NéZZéTEK, NEKEM KéZ NéLKüL IS MEGY áM!
2014. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen leírom Neked :) ha érdekel privátban is beszélgetek erről!!lábimádat nagy vonalakban egy érdekes és furcsa vonzalom a lábak talpak lábujjak iránt!!nagyon sok vállfaja van!!Én a meztelen női talpakat szeretem!!egy nagyon furcsa vonzalom mutatkozik lábimádóknál szerintem legalábbis nálam!!má csak a puszta látványa is lázba hoz!!a lábimádok mint én is szeretünk foglalkozni a lábakkal kényeztetni,csiklandozni,masszironi!!van egy másik része is amikor a szábkba vesszük a meztelen lábujjakat talpakat!!engem az inditt be ha pl kikészitem a hölgyet a talpain keresztül!imádom a csiklandozás részét is mert nagyon jo játékokat lehet ezzel kapcsolatban játszani!!bármi kérdésre szivesen válaszolok!!egy 28 éves lábimádó férfi vagyok 10-12 éves korom ota figyeltem fel hogy érdekelnek a meztelen női talpak!!!rengeteget lehetne erről mesélni ha valakit ténleg érdekel!!
2014. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!