Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Úgy tekintek rád, mintha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Úgy tekintek rád, mintha a húgom lennél" Ez komoly?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 5 éve haverkodunk, de mindigis voltak olyan időszakaink amikor flörtöltünk meg randizgattunk de sajnos akkoriban nem lett több belőle. Aztán most 1hónapja mégis. Meghívott a házibulijába, ott félig ittas állapotban smároltunk majd együtt is aludtunk. Rá pár napra randira hívott, ami nagyon jól sikerült. És én utána azthittem hogy járunk... legalábbis mindent úgy csináltunk mintha egy pár lennénk (pl kézenfogva mentünk azt uton, szexeltünk, nyálaskodtunk stb) Ezért is volt meglepő számomra amikor tegnapelőtt az egyik közös haverunknak bejelentette hogy én olyan vagyok számára mintha a huga lennénk. Erre kijelentettem hogy na az gáz lenne ha a vérszerinti hugodat is d.ugnád... Ezután beállt a kínos síri csend és azóta sem veszi fel a telefont, nem válaszol az smseimre.. Ilyenkor mivan? Hagyjam békén? Rosszul reagáltam le a helyzetet?
2014. aug. 5. 00:53
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
68%

ő nem erre gondolt

és

átgyalogoltál a lelkivilágán


hagyd most békén hisz írogattál már neki

vagy megbékél

vagy besértődött örökre

béke poraira

2014. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom a "húg" olyan értelemben eszedbe sem jutott, mint a hozzám legközelebb álló ember, akit védelmezek, szeretek, és minden bizalmam belé vethetem. De nem baj, legközelebb majd megtanulod értékelni az igazán fontos szavakat.
2014. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog lehetséges:


VAGY nem tudta mihez hasonlítani h milyen fontos vagy neki (azért az anyját mégse mondhatja) és ebbõl következik h nincs huga, tehát csak próbálta hasonlítani (mivel nincs neki igy komolytalan a feltevés, nem tudja milyen egy igazi hug).


VAGY szimplán így próbált lerázni, káoszt teremtett és ilyen helyzetben könnyebb összekeverni a szálakat. Amikor pedig kibogozzátok akkor teljesen mást is kihozhat belöle pl. "eddig se jártunk".


Szval akár egy kisebb félre értés is lehetett, de ha ilyen kis aladályokon fenn akadtok, mi lett volna késöbb nagyobb problémáknál...


De hogy igazi volt-e vagy sem a viszonyotok csak úgy tudhatod meg ha beszéltek egymással, ha igazi volt ennyi miatt nem szabadna vége lennie. Mindenesetre sztem ha ma nem hív, holnap nyugodtan felhívhatod... A kapcsolatotok már vagy el van veszve, vagy megbeszélhetitek a félre értést. Csak nyerhetsz ha megcsörgeted...

2014. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as, nem tudom felétek hogy megy, de nálunk jobb esetben egy pasi sem dug a hugával..:D márpedig tényleg érdekes kijelentés volt ez a pasi részéről, de biztos nem úgy értette, ahogy te írod. Akkor valami olyasmit mondott volna, hogy "ő a legjobb barátom/lelkitársam" stb.


Amúgy meg, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem a haverjaitok előtt nem akart felvállalni, ezért akadt ki, mikor mindenki előtt kijelentetted, hogy dugtok. Nem hinném, hogy bármi komolyat akarna, sztem a részéről ez barátság extrákkal volt, de ha többet akarna akkor felvállalna, és nem a "hugának" nevezne, akit jobb esetben az ember fiának eszébe sem jut megd.gni. Sztem hagyd egy darabig, és várd meg, hogy ő keressen.

2014. aug. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

"3-as, nem tudom felétek hogy megy, de nálunk jobb esetben egy pasi sem dug a hugával"


Na lássuk, írtam-e ilyet:

"Gondolom a "húg" olyan értelemben eszedbe sem jutott, mint a hozzám legközelebb álló ember, akit védelmezek, szeretek, és minden bizalmam belé vethetem. De nem baj, legközelebb majd megtanulod értékelni az igazán fontos szavakat."


Úgy tűnik, nem írtam.


Na de itt most nem a baszás a lényeg, hanem az iránta érzett érzelmek -.-" Mindenki a farka után megy itt?

2014. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6-os, nem is azt mondtam, hogy szó szerint leírtad, de ha a pasi lefekszik a csajjal, akkor hogy tekinthet már rá úgy, mint a hugára??? Vagy te is a hugodnak tekinted azt a csajt, akit megdugsz? Nem érzed ebben a mondatban az ellentmondást?
2014. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Fogd már fel, hogy nem az a lényeg, hogy megbassza-e, vagy sem!!! Az érzelmek miatt mondta, nem azért, mert lefeküdt vele. -.-"
2014. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Te meg fogd már fel, hogy arra az emberre, akivel dugunk nem mondjuk, hogy a "hugunk/bátyánk", max legjobb barát, lelkitárs. De már túl fáradt vagyok, hogy ilyenekbe belemenjek xd

Amúgy a többire nem is reagáltál, arról mit gondolsz, hogy ezek után h kiderült dugnak a pasi szó nélkül lelépett? Tényleg nagyon fontos lehet neki a csaj, ha már a "hugának" tekinti...

2014. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak jól kihasznált a srác, és milyen jól csináltam, te meg rohansz utána és ő jár ezek után is jól
2014. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

aha... nos...


1.(per-)verzió:

Ha a "közös haver" nem volt azon a házibulin, akkor csak azért kellettél neki, hogy a többiek előtt eljátssza, hogy ő bizony nem meleg.

Közben pedig valójában a közös haverral volt összemelegedve, amit a kijelentéseddel elrontottál neki.


2.változat:

Vagy csak nagyon szégyelli a haver előtt, hogy veled jár.

Mert a havernak más női ideálokról mesélt mondván, hogy veled nem lenne gusztusa lefeküdni.

Vagy mert a haverék mondták neki, hogy valamiért (szerintük) ciki lenne veled járni.

2014. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!