Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok szüzek maradnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok szüzek maradnak? Mert ha a szűzhártya megmarad akkor azok? Komoly választ!

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
általában a leszbikusok is "behatolnak" ezzel-azzal, úgyhogy nem.
2014. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Na itt a pont! Azért megnézném ,hogy csinálja egy fiú ,hogy szűz :) Nehéz lenne . Egyébként ,akkor ,ha nem szakítja át a chyment ,akkor igen :)
2014. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha a szűzhártya valamilyen oknál fogva megmarad is, pl mert túl ruganyos (leszbikusoknál előfordul hogy nem hatolnak elég mélyre, főleg ha nem használnak segédeszközt), ha egyszer szexeltél valakivel és nem szakadt át, biológiailag szűz maradsz, de szexeltél már, tehát nem vagy az ( vagy nem mindenki szemében), általában az számít szűznek, aki nem szexelt még. Szoval szerintem ez relatív kérdés :D
2014. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

A szűzhártya nekem lazán a tampontól is kiszakadt, 13-14 évesen, de szerintem attól még szűz voltam :D


Azóta tekintem magam "nemszűznek" mióta lefeküdtem a barátnőmmel.


20/L/L

2014. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Há' néééém. Gondolkozzá má.


1, A szüzesség elvont fogalom, nem testi dolog.


2, A szűzhártya nem feltétlenül szakad ki, különösen ha a csaj rendesen fel van izgulva.


3, Minek barlangászol, ha a gomb amúgyis kinn van?


4, Aki szexel az nem szűz.


5, Igen, akkor is, ha anál-orál-fiú-lány-kézzel-lábbal-toronyórával...

2014. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

nem a szűzhártya és kiegészítő-műfa/sz-függvénye.

amíg nem kerül élő férfi nemi szerv vagy a vaginájába,vagy a fenekébe,addig szűz.

ha valaki napi szinten maszturbál egy 30 centis műfarokkal,de férfi farok még nem járt a nunijában,akkor az attól még szűz.

2014. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem szűznek számítanak, mivel a hetero párok is szűznek tartják magukat addig, amíg csak nyalakodnak és ujjaznak.


Az egy jó kérdés, hogy ha egy lány vibrivel masztizik, akkor szűz marad-e vagy sem, szerintem igen. És emiatt, ha két lány vibrivel játszik, akkor is szűz marad.

2014. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

"etero párok is szűznek tartják magukat addig, amíg csak nyalakodnak és ujjaznak"


-De kit érdekelnek a heteró párok? Egy queer pár között tök más a dinamika, nem igazán lehet ráhúzni a kettőre ugyanazt a sablont. Olyan mintha két evőpálcikával próbálnád itt bemutatni nekünk, hogy hogyan kell késsel villával enni.


-Mivel ez egy elvont fogalom, te definiálod, hogy a te esetedben mit jelent. Vannak ugyebár azok a katolikus lánykák akik éveken át análba-orálba tolják, de aztán "szűzen mennek férjhez". Vagy azok a muszlim nők, akik ugyan szexeltek már, de szűkebbre plasztikáztatják magukat az esküvő előtt és azt mondják, hogy most újra szüzek... most ezekkel mi van? És egyáltalán hogy jutott az emberi társadaolm odáig, hogy ilyen hülyeségeken görcsöljön?! Nem röhej?

2014. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!