Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mennyire tűnik ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire tűnik ez a dolog furcsának?

Figyelt kérdés
az érdekelne, hogy ti nők mennyire tartanátok furcsának, hogyha kiderülne hogy hosszúhaj fétise van a párotoknak? ez igazából annyit tesz hogy felizgul a hajra, szeretné a farkára csavarni, élvezkedni vele kicsit, esetleg néha ráélvezni. benne lennétek egyszer-egyszer, vagy kizárt? kort nemet légyszi!

2014. aug. 5. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem taszít az ilyesmi, így hiába szeretem a párom, ha ilyet kérne, sosem tudnék belemenni.

20L

2014. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha barátom ezt kérné én bele mennék :)
2014. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de tudom hogy barátnőm a kedvemért bevállalná. Neki pl. tök furcsa, hogy gerjedek a mellszexre, de kedvemért bevállalja mert szeret. Korábban már attól is undorodott ha a spermám a kezéhez ért...most ott tartunk hogy a kedvemért engedi, hogy a szájába élvezzek és még le is nyeli nekem...Imádom a csajszit :)
2014. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Benne lennék.

19/L

2014. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyébként minden héten ugyanaz az ember teszi fel?
2014. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ráélvezést nem engedném meg.
2014. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aztakürva xD
2014. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!