Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szex lehetséges aranyér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex lehetséges aranyér mellett?

Figyelt kérdés
Életemben egyszer volt kiújult aranyerem még nagyon régen. Azóta nem jött elő egyszer sem. Lehet így próbálkozni az anális szexel?
2014. aug. 6. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet... de ha ettől újra kiújul, akkor tovább már ne!
2014. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek biztos lehetséges, legfeljebb leteszteled a fájdalomküszöbödet. :-)
2014. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
A helyedben nem próbálgatnám! Örülj neki, hogy nyugalomba jutott ott neked ez a folyamat.
2014. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is aranyerem van és mégis análozunk néha. Igaz, nekem csak kulso aranyér van. Nem kell túlzásba vinni és nem lesz baj. Ha csak egyszer volt ilyen gond és az is nagyon régen, akkor semmi baj, csináljátok, egészségetekre :)))
2014. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is aranyerem van, és én nem próbálkozom vele.
2014. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!