Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehetséges, hogy belső...

Ez lehetséges, hogy belső aranyér?

Figyelt kérdés
Tegnap egy reggeli székelés után, 5-10 másodperc után nagyon erős égető, csípő belső fájdalmat éreztem a végbelemben, a végbélnyílásnál. 5-10 percen keresztül vagy még ennél is tovább tart és utána csillapodik de egy nagyon kellemetlen érzés megmarad. Fél óra vagy órák múlva meg érzem, hogy újra székelem kell(amit vizelési inger is kivált) valószínűleg a bél idegességtől és akkor már székelés előtt is érzem az égető érzékeny érzést! Mikor szellentenem kell az is inkább székelési ingert vált ki. Ez lehet aranyér? Dudor és más kidüremkedést nem érzek, viszketés sincs. Ha belső aranyérre kúpot és székelési ingerre hasmenés elleni gyógyszert szedek be (Lopedium) akkor tünetek enyhíthetők? És mennyi ideig használjam a kúpot? UI:Én súlyos tejallergiában szenvedek ami nagyon durva égető görcsös hasmenésben (szószerint érzem hol tart a táplálék) jön ki. 1 és fél évig nem tudtam, hogy allergiás vagyok így ezzel együtt éltem :S és a végbelem is sérült ez miatt, az lehetséges hogy ez miatt hajlamos lettem rá?. Kérem tapasztaltabbak válaszoljanak.

#aranyér #gyógyszer #tünet #belső aranyér #végbél táji betegségek
2013. júl. 21. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ha aranyér, amit persze egy orvos tud megmodani, akkor a HemoClin gél!
2013. júl. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gondolom azóta már kiderült a dolog, hogy mi okozta a kellemetlenségeket. Valóban aranyér?
2015. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!