Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg srácok, milyen a viszony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, milyen a viszony az apátokkal?

Figyelt kérdés

Azt mondják a melegelnek nincs vmi jó viszonyuk az apjukkal. Vagy nincs is apjuk... nemtudom ebbõl mi igaz, ezért tettem fel a kérdést.

Ha esetleg elmondtátok neki, milyen most a kapcsolatotok, miben más mint elõtte volt?

20F/meleg



2014. aug. 9. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen jó viszonyom van az apámmal, és mindig is az volt. Most tudta meg pont rólam, hogy meleg vagyok, azt mondta még így is szeret, csak beszéljünk róla, mert nem tudja megérteni a mikéntjét. Kicsit a szerető szülőből átment aggódóba, de ( hálaistennek ) a hír hallatán ugyanúgy rendületlenül szeret. És amúgy nem csak apámmal, de anyummal is zárkózottabb vagyok a mindennapokban, pont emiatt, mert van egy titkom amit igazából nem nagyon akarom / akartam, hogy tudjanak
2014. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az apám egy alkoholista, szadista állat. Ja és homofób. Sosem volt igazán kapcsolatunk.

Szóval én a nincs is apám kategóriába sorolnám magam.

2014. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy ismerős esetét tudom leírni. Az apja csúnyán összeveszett vele, amikor elmondta, gyakorlatilag kidobta. Később viszont megkereste, megismerte az élettársát is, nagyon szimpatikusnak találta, és azóta jóban vannak. Pedig elég kemény az öreg.

Az apa egy Németországba kivándorolt magyar, a fiú már ott született, magyarul sem tud.

2014. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a viszonyunk. De ennek semmi köze ahhoz, hogy meleg vagyok.
2014. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs apám. De nem is hiányzik. Nem hiszem hogy e miatt lettem bisex
2014. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is akarom megfejteni ezt a melegkérdést, mindegy h génhiba, öröklõdés, apahiány vagy más külsõ behatás.

#2-4-5: alkoholista apa, nincs apa... és melegek/biszexek vagytok. Én meleg és minsig harcban állok az apámmal, túl kritikus és távolságtartó velem. Egy pasi akivel elmentem nemrég egy körre, meleg és nem ismeri az apját. Véletlen vagy sem... lehet h van benne valami.

2014. aug. 9. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem apám nem tudta, hogy meleg vagyok, de világéletemben gyűlöltem és semmi fájdalmat nem éreztem akkor, amikor 7 évvel ezelőtt meghalt, sőt azóta sokkal jobb lett az életem. Egy öntelt, beképzelt, felfuvalkodott hólyag volt, aki bebeszélte magának, hogy mindig mindenben neki van igaza, a másik mindenben hülye. Egy jó szót nem kaptam tőle 20 év alatt, csak az ordibálást, fenyegetőzést, ha valami nem úgy volt épp, ahogy ő akarta. Pedig nem voltam problémás gyerek, mégis elhitette velem, hogy egy senki vagyok. Legfontosabb életcélom, hogy semmilyen tekintetben ne hasonlítsak rá!

Egyébként én alapvetően a homoszexualitás genetikai eredetében hiszek, de az apával való rossz viszony nálam is fennállt, így van igazság a Kérdező által leírtakban is.


27/F (meleg)

2014. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szüleimmel kiskorom óta elég erős a viszonyom. Apukám mindig jó volt hozzám, és nagyon szerettem mindig is. Mondjuk mostanában kissé eltávolodtunk egymástól, de elég természetes ilyen korban, meg neki sem túl könnyű most.


A legjobb nevelésben részesültem, mégis meleg vagyok. Már csak apukámnak kell elmondanom, amitől kicsit tartok, de ő sem ítéli el a melegeket, viszont anyukámnak nyilván könnyebb volt megnyílni. Vele egyébként azóta nagyon közel kerültünk egymáshoz. 16/F

2014. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7, köszi h megosztottad. sajnálom h ilyen apád volt :/

#8. akkor szerencsésebb helyzetben vagy és persze kivételek is vannak ez a "rosszapás melegség" alul.

2014. aug. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!