Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, van olyan haverotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van olyan haverotok aki meleg? Hogy viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés
Miután megtudtad róla, változott valami?

2014. júl. 21. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tömör válasz: van, jól, nem változott semmi. :)
2014. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy meleg osztálytársan van. Senki nincs vele jóban mert egy egoista fszfej.
2014. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak volt, pont leszartam, hogy homokos(habár nem az a fajta homár volt, aki nőnek képzeli magát). Sokáig jóban voltunk, eljártunk sörözni, ilyesmi, nem volt ebből soha semmi gond(ha rám mozdul gondolom más lett volna a helyzet, de ez nemtől függetlenül kinyírhat egy baráti\haveri kapcsolatot).
2014. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jó, hogy el tudtok fogadni egy meleg srácot haverként! ;)
2014. júl. 21. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy homoszexuális barátom, ritkán találkozunk. Régen együtt jártunk színészkedni - még középsuliban. Most, hogy ő egyik távoli városban, én meg egy másikban, így csak akkor találkozunk, ha épp mindketten itthon vagyunk és épp meglátjuk a másikat facebookon vagy a városban. Néha összeülünk egy sörre. Semmi bajom vele, jó fej. Nincs semmi kirívó buznyákos szokása, csak néha kihúzza a szemét. De azt megszoktam.


Meg van egy legjobb barátom, ő biszexuális. Egyszer rámnyomult, megmondtam neki, hogy ha még egy ilyet csinál, akkor nincs több barátkozás, mert nem csak hogy barátnőm van, de nem igazán vonzanak a férfi testek. Azóta nem csinálta, amikor itthon vagyok, akkor találkozunk, sörözünk, megbeszéljük egymás szerelmi életét, kint a Tisza-parton. Nagyon okosnak tartom, olvasott és művelt, jó dolgokat mond. Tényleg, egyik legjobb barátomnak tartom.


22f

2014. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amikor megtudtam bármelyiknél is, nem változott semmi. Nem az én dolgom, örülök, ha boldogok, nem szeretném ebben akadályozni őket a megnemértésemmel, vagy értetlenkedésemmel. 22f
2014. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
van. együtt próbáltuk ki először:D évek óta szerelmesek vagyunk egymásba
2014. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!