Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet a szabadb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet a szabadban szexelni?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk végre szexelni, nem rég vagyunk együtt. Ő nála nem tudunk, mert mindig van otthon valaki, s nálam sem, mert kolis vagyok, és mindig van bent valaki szobatárs, aki nem tud hova menni, mert nekünk csak éjszaka lenne rá időnk. Tippeket várok. Fontos, hogy ha lehet ne lássanak, ne halljanak, ne zavarjanak minket! Csak értelmes válaszokat várok, nem oltásokat, ez nem a Pesten Hallottam facebook csoport.

2014. aug. 9. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki szobát valahol. Az nem jó?
2014. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De gondolkodtunk rajta, de nem nagyon akarunk pénzt kidobálni érte, legalábbis olcsót még nem találtunk, csak 10k<-sakat
2014. aug. 9. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek át a térképet, hátha van valami erdős rész (sajnos nem pesti vagyok). Hangyákkal óvatosan!
2014. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Erdő megfelelne? Újpalotán, a 196-196A buszok végállomásánál van egy erdő. Elég csendes, jó mélyen be lehet menni. Dugtam már ott fényesnappal. :)
2014. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy éjszakára egy szoba két főre egyáltalán nem drága, és nem 3+ csillagos hoteleket kell nézni.
2014. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Margit szigeten szoktak..

DE ha ráérsz, pont a Music FM hivatalos oldalán volt 1 kép ami Budapestet és környékét ábrázolta, amin ki voltak jelölve pontokkal a leggyakoribb szakító, randi, SZEX helyszínek.. Azt ajánlom neked.. (kb. 2-3 hetes kép lehet..vagy több)

2014. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De amúgy miért baj ha vannak otthon rajtatok kívül mások is? Becsukjátok az ajtót.
2014. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van 3-4ezerért is szoba:D
2014. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!