Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten napközben a szabadb...

Budapesten napközben a szabadban aludni? Hol lehet olyan elhagyatott terület, ahol elbújva napközben el lehet csövezni annak, aki éjszaka dolgozik, de nem akar nappalra szállást kivenni?

Figyelt kérdés
Valami nagyobb park, elhagyatott terület, erdő, ami nincs olyan nagyon messze a várostól? leheveredni valahová, amerre nem járnak emberek, átöleli a hátizsákot és aludni, tudva hogy nem lopnak meg álmodban? csinált már valaki ilyet? milyen helyek vannak? köszönöm

2013. júl. 11. 06:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Népliget.
2013. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Óbudai-sziget
2013. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én semelyik helyről nem merem azt mondani, hogy nem fognak meglopni biztosan... szóval ez nem veszélytelen.
2013. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A Népliget biztos nem, akkor már inkább Margitsziget vagy Városliget, ott úgy is annyi turista fekszik a fűben, hogy senki nem foglalkozna veled.
2013. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Buda külvárosi részeiben nézz körül. Viszonylag ritkán lakott, és vannak ott erdők ahol ha találsz egy jó helyet tudsz aludni. Hűvösvölgy vagy Normafa környéke. Mind a két helyre elvisz BKV, és közel az erdőhöz rak le. Én akkor menekültem ezekre a helyekre amikor elszöktem otthonról még anno... Kevés olyan ember jár a környéken aki lopna, viszont a csövesek közül is elég sokan járnak arra letelepedni szóval nem árt vigyázni. Csak keress egy jó helyet, tehát ne a legszélesebb út közepére feküdj ki mondjuk, és mellé se.
2013. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is a budai erdőkre gondoltam. esetleg valaki nem akar csatlakozni egy ilyen tiltott vadkempingre? sátram most sajnos nincs, de veszünk akkor egy ponyvát vagy építünk egy valamit :-D
2013. júl. 11. 21:34
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként megkérdezhetem hogy miért szeretnél kimenni oda aludni?

Csak olyan furcsa kulcsszavak vannak, hogy csöves,meg nomád :D

Van neted meg dolgozol is szóval gondolom nem kényszerből.

2013. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Margitsziget talán a legjobb, ott viszonylag sok a turista, és van infrastruktúra. Egyébként Budapesten a szabadban elaludni nem éppen egy életbiztosítás, igen könnyen arra ébredhetsz, hogy minden értékedtől megszabadítottak.


Az említett budai külső részeket nem ajánlom, valóban hajléktalantanyák, elhagyatottak, éppen ezért fokozottan veszélyesek.

2013. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért mert nagyon drága szerintem a szállás és most hogy jó idő van, simán el lehet aludni a szabadban. Napi 2-3 ezret nem akarok kiadni azért hogy büdös lopós hangoskodó emberekkel legyek összezárva egy munkásszálláson. Nappal ráadásul, amikor 40 celsius lehet az áporodott szobákban és mindenki jár-kel, beszél, stb. Nem lehet aludni...míg egy erdőben milyen jó hűs van és nyugalom :-)Ha sikerül persze elbújni és álcázni magam a csövesek elől :-D
2013. júl. 12. 00:07
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A margitsziget tipikusan az a hely ahová nem ajánlják hogy éjjel egyedül bárki is kimenjen mert már történt ott 1-2 "baleset"...

Egyébként a fenéket veszélyesek a budai külső részek, pont azért járnak oda a csövesek mert viszonylag biztonságban érzik magukat. A környéken meg eléggé jómódú emberek laknak akik nem fognak kirabolni. És egyébként is kevesen járnak ezeken a helyeken. Velem már előfordult hogy kifeküdtem elaludtam és úgy keltem hogy semmi bajom nem volt. A csövesek amúgy sem merészkednek mélyre az erdőben, már csak azért sem mert nincsenek olyan jó kondiban hogy beljebb fussanak fél órányit. Rendszeresen az erdő szélén fekszenek a padokon, vagy pár ilyen kialakított "törzshelyen" (amit könnyen ki lehet szúrni hogy az) ami szintén közel van. Ha kicsit beljebb mész a vaddisznókon kívül már senki sincs ott. Okosnak kell lenni azt ennyi :D

Egyébként még mindig nem értem. Munkásszálló? Most neked nincs hol laknod, vagy mi?

2013. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!