Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Budapestiek. Lehet még fürdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestiek. Lehet még fürdeni az Omszki tóban?

Figyelt kérdés

Tavaly még voltunk, de azt hallottam, hogy idén már betiltották.

Nem akarok potyára oda menni.

Feltettem ezt a kérdést a saját kategóriájában is, de nem jött válasz.


2014. aug. 9. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet. illetve tilos elvileg,de mi 2 hete voltunk,es nagyon sokan strandoltak. nem zavartak ki minket,hanem felugyeltek motorcsonakosok. :)
2014. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Tavaly mi kutyákkal voltunk. Elvileg az is tilos, de tele volt kutyás fürdőzőkkel.

2014. aug. 9. 22:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként miért lett tilos??
2014. aug. 9. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs mit!:)ugy tudom,azert mert nagyon hirtelen melyul. de szerintem nem veszes..
2014. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az tényleg nem vész.

Én meg azt a marhaságot hallottam, hogy belefulladt valaki és még nem találták meg minden oszló testrészét. :D :D

2014. aug. 9. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Miért, van olyan testrésze, ami Oslóban van?
2014. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fulladtak mar bele,epp ezert is kell vigyazni a melyseg miatt. de sztem ez tenyleg baromsag :D
2014. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja,es csak ott menjetek be ahol van kijelolt hely! ott ugyis lesznek strandolok :)
2014. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam már ott jó párszor, csak még idén nem. Úszni is tudok. Azt hittem történt valami ami miatt tilos.
2014. aug. 9. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!