Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen autót ajánlanál amiben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen autót ajánlanál amiben kényelmesen lehet orálisan kielégülni a párommal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
:D én speciel nem erre használom az autómat,de Bmw-mbe a csajom jól meghuztam a jómultkorába,tehát Bmw-még eggyszer csinaltam csak:)
2014. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Például valamelyik kamion. Volvo, Scania, MAN, DAF, Mercedes, ezekben van hely gazdagon.
2014. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2014. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ÉN egy jó öreg elhasznált Alfát ajánlanék, hogy te is tudjad milyen a szopni....
2014. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az alfás válasz a legjobb. :)) Öreg kocsit nem veszek, olyanok mint az emberek, egyre több baj van velük...
2014. aug. 9. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy amerikai limó.
2014. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Nagydarab Chevy, Ford, Bmw, vagy bármiféle terepjáró. Ha különösen erre a célra szeretnél kocsit, akkor az amcsi izomautókat ajánlom.

Jó szórakozást! :D

2014. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisbuszt/furgont

Mert abból ha kidobálod az üléseket még akár francia ágyat is tehetsz bele!!! :)

Kamionnal meg nem mehetsz be a discóba mert ált ki van tiltva és még kamion stop is hétvégére esik amikor van valami buli.. szóval ez egy öngól volt.. :D :P

2014. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"még kamion stop is hétvégére esik amikor van valami buli.. szóval ez egy öngól volt.. :D"

A kamionstop nem vonatkozik romlandó árut, élőállatot,üzemanyagot szállító nehéz tehergépjárműre...

2014. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!