Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pitbike mennyire alkalmas...

Pitbike mennyire alkalmas felnőttteknek? Kényelmesen lehet vele menni magasabb embereknek is?

Figyelt kérdés
Akarok egyet hobbi célra csak félek tőle hogy kicsi lesz, és kényelmetlen, 185cm magas vagyok, amit kinéztem az 12" 14"-os kerekekkel van felszerelve 125ccm-es blokk.
2014. ápr. 25. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én régebben próbáltam, 178cm vagyok és nem volt semmi gond, elfértem rajta.
2014. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom endúrózni kéne, loncin vagy más kínai csoda, haveromnak volt (újonnan vette de szabályosan széthullott alatta ) én 185cm vagyok és nem sokáig bírtam rajta mocorgás nélkül, én azt tanácsolom várj még kicsit, spórolj és vegyél egy 50es derbi sendát vagy rieju-t (az én 50esem 4. ben otthagyta a haverom pitbike-ját földúton) sokkal jobban járnál egy am6-os blokkal vagy egy ebs50, d50b0-ás blokkal szerelt endúrot.
2014. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
am6 os blokkra a gatyádat ráköltheted... én is kb 185cm magas vagyok, van egy ycf pilot f 150 es pitbikem és nem volt eddig vele semmi gond és kényelmes is!
2014. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!