Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem vágyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vágyok jelenleg a szexre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy hétig nyaralni voltunk és szexből se volt hiány, legalább reggel-este minden nap. Most viszont ő akar meghívni a nyaralójukba pár napra és hát ott is biztos szeretné majd. Nem mondom, hogy ha kedve lenne hozzá, akkor nem vállalnám be, de jelenleg teljesen ki vagyok elégülve és magamtól nem vágynék rá senkivel. Egyszerűen nincs hiányérzetem. Nyilván idővel megint megjönne hozzá a kedvem, de nincs valami más módszer, amivel kedvet kapnék rá?

2014. aug. 11. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágyfokozó.
2014. aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
48%
Látogass el az Orczy-térre. Olyan élményben lesz részed, hogy sírva dugod a fejed két segg közé.
2014. aug. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Nem pesti vagyok...

2014. aug. 11. 01:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen ne gondolkozz, te tudod mire izgulsz.

Ne stresszelj, ha kívánjátok egymást akkor lesz szex, ha nem akkor éppen nem. Nem kell mindig, ha nyaraltok sem.

Amúgy meg a 69 nagyon izgató, ha nem vagy felizgulva, az könnyen felizgathat.

2014. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az éppen aktuális libidót sok minden befolyásolja. Még a Hold járása is. Most épp elmúlt a telihold, ilyenkor átmenetileg csökken a nemi vágy, főleg, ha épp ki vagy elégülve. Holnaptól megint tettrekész leszel, meglátod.
2014. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!