Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kidörzsölődök. Mitől és mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidörzsölődök. Mitől és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A párom hatalmas méretekkel rendelkezik. Ő vette el a szüzességem is kb 2,5 hónapja. Nedvesnek elég nedves szoktam lenni.. de a hüvelyem bejáratánál egy idő után érzékeny lesz és fáj..máshol nem csak ott..van mindig sok előjáték csók smár tapi és nagyon nagyon rá izgulok mert úristen.. *-*

Mi lehet a baj? :/

Köszi a válaszokat.:D



2014. aug. 11. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehet valami nemi betegség is, gomba vagy hasonlók, de ha óvszert használtok akkor elvileg annak elég síkosnak kéne lennie, ha itt nem kapsz rá választ menj nődokihoz, ő megmondja a frankót :) 20/f
2014. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
esélytelen hogy óvszert használjunk.:D
2014. aug. 11. 22:55
 3/17 anonim ***** válasza:
gomba, fertőzés...
2014. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól még hogy eleinte nedves vagy még nem biztos hogy közben is ugyanannyira az maradsz... Simán ki tudsz száradni a hüvelybemenetnél úgy hogy bent meg tocsogsz. Próbáljatok meg vmi síkosítót hátha az tovább bírja a strapát.
2014. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
gombát meg fertőzést azért zárnánk ki mert neki előtte nem voltak olyan barátnői akitől lehetne nekem meg ugye ő az első.. mindketten tisztálkodunk rendesen, igényesek vagyunk.:D
2014. aug. 12. 15:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Síkosító!
2014. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

miért esélytelen az óvszer?

hogy védekeztek akkor?

vegyetek síkosítót!

2014. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Megszakításos védekezéssel aktívkodunk.. nem kérünk lehurrogást, köszönjük! :)

amúgy utálom a gumit én és a párom is.. büdös fura szaga van a pénisz íze sem jó utána és nem is 'olyan' érzés..

síkosító esetleg szóba jöhet.

2014. aug. 20. 00:23
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem lehurrogás: felelőtlen vagy!

Most vesztetted el a szüzességed - gondolom nem vagy még 20 éves.

A megszakításos védekezés: NEM VÉDEKEZÉS!

Büdös az óvszer? Próbáljátok a latexmenteset,ízesítettet.

Vagy szedj gyógyszert.


Az abortusz "illata" jobb, mint az óvszeré?

2014. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
exem meg én 18/f 16,ma már 17/l 1 évig így védekeztünk ahogy ti srácok,és tudjátok hogy sikerült be majdnem egy baba?Kiszakadt a gumink.Mi ezért nem védekeztünk ezzel,mert drága is volt,meg hiába a Lifestyle-durex,ha kiszakad,pedig nem vagyok egy néger,azt elhihetitek.Ez a módszer nem jó,de nem is igazán rossz,meglepődnétek gyakorisok,hogy hány ember csinálja így következmény nélkül.
2014. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!