Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kidörzsölődök. Mitől és mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidörzsölődök. Mitől és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A párom hatalmas méretekkel rendelkezik. Ő vette el a szüzességem is kb 2,5 hónapja. Nedvesnek elég nedves szoktam lenni.. de a hüvelyem bejáratánál egy idő után érzékeny lesz és fáj..máshol nem csak ott..van mindig sok előjáték csók smár tapi és nagyon nagyon rá izgulok mert úristen.. *-*

Mi lehet a baj? :/

Köszi a válaszokat.:D



2014. aug. 11. 22:50
1 2
 11/17 anonim válasza:
csak hogy tudd te idióta tudatlan barom hogy a megszakításosnak semmi értelme mivel már az előnedvben is lehetnek spermiumok amitől teherbe eshetsz úgyhogy szerintem a saját életeteket úgy cseszitek el ahogy akarjátok de egy gyerekét nem kéne!!
2014. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Te kedves édes aranyos válaszoló..:)

A párom már kb 10 éve szexel megszakítással és még soha semmi probléma nem volt akármilyen meglepő is ez számodra. ;)

2014. aug. 20. 19:36
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha a párom 10 éve minden szombat éjjel részegen vezet és nem törte össze még magát, az azt jelenti, hogy részegen vezetni biztonságos?


Egy kicsit off: sokan nem szeretik a gumit, de annyira szar a gumi, hogy megéri 10 évig nem élvezni úgy, hogy nem kellett figyelni?

2014. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
miért egy zokniban jobb szexelni 10évig?:)
2014. aug. 20. 23:53
 15/17 anonim válasza:
szerintem ahelyett hogy mindenkinek beszólogatsz akik próbálnak normális belátásra bírni inkább várj egy kicsit amíg nem csak egy olyan srác dugott meg aki jópár évvel idősebb nálad....
2014. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem én kezdtem el lehurrogni a válaszadót.!

Megjegyzem hogy témától teljesen eltérve.

2014. aug. 24. 19:25
 17/17 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!