Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már, hogy lenyalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már, hogy lenyaltátok a saját nedveteket masztikor az ujjatokról? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 04:11
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Hülye kérdés...milyen érzés, mikor szopom az ujjam? Semmilyen...

Nem arra gondoltál, hogy milyen az íze? Hogy ízlik e nekünk a saját nedvünk? Ha így értetted akkor személy szerint én azt mondhatom, hogy én szeretem a saját ízemet, de a legjobban azt szeretem, ha szex közben a párom farkát szopogathatom, ami előtte épp bennem járt...kettőnk nedvétől teljesen bevadulok...:)

2014. aug. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D érdekes kérdés . Nem analizáltam magamat ,maszti közben meg főleg nem nyalogattam a kezemről a saját nedvemet !! Éreztem már az ízét (mint amit az első is írt ),miután a páromat kényeztettem szex közben .. ;-) .Sokkal jobb az íze mint a férfiakénak amúgy ! Egyébként ezt a férfiaktól is meg lehetne kérdezni .. ők nyalták már le az ujjukat miután magukkal játszadoztak :D ???
2014. aug. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


Én le is nyeltem a végeredményt :)

2014. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a saját izemet magamon csak a kedvesem száján smaci közbe vagy a farkán de ott nagyon jó ize van tudni h hol járt elődte.De magamon undorodok töle,bemegy a körmöm alá meg nem tudok semihez se hozzányulni mert olyan lessz.(Elég keveset masztizom)
2014. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én eddig csak előváladékot nyaltam le az ujjamról, különösebben nem volt íze. Jó, valami íze van de minimális. Nem rossz az íze.


Olyan már volt hogy miután elmentem a páromban utána kinyaltam, úgy hogy ez alapján sós íze van.


22/F

2014. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ugye csak vicceltek :D ? (Nem akarom elhinni ,hogy ilyen undorító dolgokat csináltok .)
2014. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi undorító van az átlátszó puncinedvben? Igen, előfordult már, hogy megnyaltam az ujjamat, de jobban szeretem más nedvét érezni a számban. :)
2014. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az még csak csak .. .., de amikor egy pasi kinyalja a csaját ,miután beleélvezett ,az undorító !
2014. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok (hártyá nincs, de nem voltam még pasival) és sokszor ujjazaom magam és nagyon sok nedvem jön. Az ujjaimat rendszeresen sokszor nyalom amikor nedves. 14/L
2014. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!