Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyot hibáztam! Mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot hibáztam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tegnap volt nálunk egy pszichologus, eddig háromszor volt nálunk , nagy szerencsemre hogy hazhoz is jön hiszen nem szeretnek mindig pestre rohangálni.

Tegnap viszont nagyon nagyot hibaztam es azota nagyon rosszul erzem magam:(

Már régota éreztem hogy többet akarna tőlem , ami igy sokkolo, de igazabol én is vonzonak találtam őt.

Tegnap az ora (90perc) elején viszont 'egymásba gabalyodtunk..'

És megtörtént ..lefekudtunk..

Tudom ez nagyon nagyon gáz, de nemtudom mitcsináljak hogy mondjam el a szuleimnek, hiszen igy annyira rosszul erzem magam , nem gondoltam volna hogy ilyenre leszek képes..:((

18Lány


2014. aug. 12. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

1.) Ne parázz, ha neki is jó volt és legfőképp te is élvezted nincs gond.

2.) Ha védekeztetek, akkor mi köze a szüleidnek a szexuális életedhez. Felnőtt nő vagy.

2014. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére korban 'ő' is hozzámvalo, szoval nem egy 50 eves emberkevel álltam össze:)de igy is eleg rossz erzes ,hogy a sajat pszichologusomman tortent meg
2014. aug. 12. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
gondolom nem véletlen jár hozzád...ezért szerintem még a diplomáját is elvehetnék, mert kihasznált téged...hiába akartad akkor is a betege vagy...és kicsit ironikus...de ezt szerintem beszéld meg a pszichológusoddal :)
2014. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el, ha vonzódtok egymáshoz akkor miért ne? E mellett egy egyetemet végzett értelmiségi nagyon jó hatással lehet rád. De komolyan, beszélgess vele sokat, és feküdjetek le sokszor :D Akár sokkal jobb emberré is válhatsz mellette mint egy 22 éves gyúrós trendi srác mellett.
2014. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről vagyis arrol ,hogy ő többet szeretne tőlem mint barát vagy mint maganorvos, de nem hiszem azt hogy helyes lenne ha a sajat orvosommal lennek kapcsolatba.
2014. aug. 12. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Végül is Freud meg Jung is lefeküdt a betegével (közös páciensük volt amúgy), neki miért ne lenne szabad?


Viccet félretéve, a helyzet valóban nem egyszerű. Szerintem először beszéljétek meg egymás között, hogy mi lesz ezután és csak azután beszéld meg a szüleiddel.

2014. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remelem megtudom beszelni ezt vele is es a szuleimmel is.

Csak ha jobban belegondolok olyan gáz hogy ezt csinaltam , ugy erzem mintha csak en csinaltam volna ilyen buta dolgot az egesz vilagon, eleg szanalmas erzes.:D:/

2014. aug. 12. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kellene emiatt lelkiismeretfurdalásod legyen, sőt, ha boldognak éreznéd magad mellette, simán belemehetsz! 6-os voltam.

21/L

2014. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andrea Henrietta ***** válasza:

Hát picit tényleg fura a saját pszichológusoddal járni, de sokban függ attól, hogy mijen probléma miatt is jár hozzád.


Egyébként tényleg segíthet ha összejöttök. Ha pedig nem, max pszichológust váltasz. Bár úgy tudom, hogyha összejösztök, utána már nem lehetsz a páciense. Sőt, igazából már most sem lehetnél. De próbáld mindenképp higgadtan kezelni a helyzetet. és beszéljetek róla minél többet.

2014. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:)Számomra sokat jelent mert mar igyis sokat segitett nekem és szerencsere nem egy tusko , mindig kedves ,nagyon aranyos , és amikor közölte hogy többet szeretne akkor sem egy vadállatként közeledett hozzám.Nagyon vozno'pasi' es en ugy erzem boldog lennek vele, csak persze igy most veszengek elotte.

Szerintetek hogy kezdjek errol vele beszelni?Mit es hogy hozzak fel?

2014. aug. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!