Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ha egy napra fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy napra fiúk lehetnétek és ti fiúk ha egy napra lányok mit csinálnátok hogy néznétek ki?

Figyelt kérdés

Kezdem énm én lány vagyok és ha fiú lehetnék akkor jó magas lennék vékony izmos sportos nagy "kukaccal" :D meg herével(de nem nevetségesen nagy) és egész nap magamat fogdosnám meg kipróbálnám milyen úgy masztizni :)

meg a tükörben nézegetném magam ^^


2014. aug. 12. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Körülbelül 165 centi magas sportos lány akarnék lenni kerek fenékkel, C kosaras mellekkel, gyönyörű arccal és egész nap ovulálnék.
2014. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én ha lány lennék...kedves mosolygós szép arcot választanék...mell fenék és egyéb testi adottságok nem érdekelnének...mindig mosolyognék...és 1 egész napot csak a női logikát kutatnám...sokat foglalkozom az elmém és az érzelmeim felfedezésével jelenleg is...biztos, hogy lányként is belevetném magam...mondjuk ki tudja talán a női logika megbontaná ezt a dolgot...de nagyon érdekelne egy vidám kedves lány hogyan látja a világot...mármint mit lát, mit érez, mire hogyan reagál külsőleg-belsőleg...ja és a végén írnék magamnak egy levelet, hogy mit gondolok a lány énemről és a férfi énemről abban a testben...
2014. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ha lány lennék az durva lenne, mert pontosan tudom, mekkora hatalmuk van felettünk. Valószínűleg kihasználnám.

Persze, hogy csinos lennék, de hogy férfival legyek, abba nem nagyon tudok belegondolni.

2014. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
TI CSírák!!! ha lányok lennétek egy napra remélem egész nap menstruálnátok!!!!!!! awww grrrrr 25F
2014. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!