Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy fiúval merjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fiúval merjem neki megmondani hogy hány pasival voltam ha megkérdezi vagy hazudjak?

Figyelt kérdés

ismerkedünk még de úgy alakul és megkérdezi merjem bevallani szerintetek? Vagy emiatt esetleg kiábrándulhatna?

amúgy 30 plusz minusz egy kettő mert amúgy nem számoltam meg ezek úgy egyéjszakások stb de ebből volt 4 komoly kapcsolat is


2014. aug. 12. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mondanám meg az igazat, ha ő is körülbelül 30 lánnyal volt együtt.
2014. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tgeenay válasza:
Engem nem érdekelne
2014. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én attól ábrándulnék ki, ha hazudnál.
2014. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem sok lánnyal volt de nem tudom erről még nem beszéltünk csak hogy emiatt nem e gondolna "könnyen" kaphatónak vagy ilyesmi?
2014. aug. 12. 23:29
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Pff, ha egy csaj 5-nél többel volt az már nekem nem kell. Én mindig megkérdezem, volt 16 éves csaj aki 8-at mondott(lehet hogy a felét le is tagadta), volt olyan 18 éves (duci szemüveges stréber képű meg is lepődtem, fordítva ilyen fiú az életbe nem szed össze csajt) aki meg 10-12-őt...
2014. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Marc Bolan ***** válasza:

Új kapcsolat=tiszta lap. Nem?

Ha annyira érdekli, akkor mondd el neki.

2014. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet fentebb: volt 4 kapcsolatod. A többit inkább me mondd meg.
2014. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"csak hogy emiatt nem e gondolna "könnyen" kaphatónak vagy ilyesmi?" - bocs, de te nem gondolod magad könnyen kaphatónak?


De persze, tagadd le. Minden jó kapcsolat alapja a hazugság...

2014. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hazudjál: mondd azt hogy több pasival is voltál már.
2014. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nem gondolom magam könnyen kaphatónak mert nem kapnak meg :P és ne állszenteskedjünk azért mert lány vagyok még szeretem a szexet és bocsánat hogyha annyira zavar hogy épp nem volt kapcsolatom akkor igen is megesett

és a nem kaptak meg alatt azt érzem hogy kölcsönösen élveztük egymást ennyi erővel én kaptam meg könnyen őket mert általában a pasiknak csak füttyenteni kell és már jönnek is :P (persze ezt a normálisak ne vegyék magukra)

2014. aug. 12. 23:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!