Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy fiúval merjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fiúval merjem neki megmondani hogy hány pasival voltam ha megkérdezi vagy hazudjak?

Figyelt kérdés

ismerkedünk még de úgy alakul és megkérdezi merjem bevallani szerintetek? Vagy emiatt esetleg kiábrándulhatna?

amúgy 30 plusz minusz egy kettő mert amúgy nem számoltam meg ezek úgy egyéjszakások stb de ebből volt 4 komoly kapcsolat is


2014. aug. 12. 23:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem kell álszenteskedni, de kicsit sántít a sztorid, mert ha valóban azt gondolnád, amit most leírtál, akkor nem tetted volna fel a kérdést.

Ha büszke vagy magadra és szent meggyőződésed, hogy ez így rendben van és normális, akkor hol a probléma?

Nyilván a fiú is megérti majd, ha meg nem, akkor nem is érdekes, hiszen kinek kell egy álszenteskedő barát?

2014. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mert attól hogy én még nem vagyok szűklátókörű mások azok lehetnek és kiváncsi voltam mások véleményére hogy ők hogy tennének de ha leribiznek magyarul akkor már csak megvédem magam :D
2014. aug. 13. 00:08
 13/20 anonim ***** válasza:
Tagadd le. Az őszinteség híve vagyok, de ha ezt megtudnám, egyből az csengne le, hogy igen, könnyen kapható vagy. Majd később elmondod, majd megérti.
2014. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

@kérdező


a kettőspont P-től nem leszel menő.

2014. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jó nagy kva vagy... Nemis a kérdésben leírtak miatt... Hanem amit itt produkálsz a válaszadóknak
2014. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy átlag pasi 4-5 kapcsolatot visel el egy nőtől, többet nem érdemes bevallani.
2014. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A srác helyében olyan sebességgel tűnnék el, hogy kondenzcsíkot húzna.
2014. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Minden pasit felettébb izgat a gondolat, hogy 30-an jártak benne előtte...
2014. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát aranyom, nekem aztán futyulhetnel, mert úgy szájba basznalak, hogy nem lenne kedved többé fütyülni. Majd a srácok fognak utannad fütyülni,amikor a sarkon fogsz alni, repedtsarku kur v@
2015. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A helyes válasz: "4 kapcsolatom volt". Ennyi.
2015. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!