Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk, szamotokra milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, szamotokra milyen a megfelelo?

Figyelt kérdés

Inkabb fiuktol varok valaszt, de lanyok is nyugodtan:)

Milyennek kene lennie a jo lovaglasnak?! Mit vartok el? Vagy esetleg ki hogyan szereti? Igazibol mar probaltam, de nem tudom pontosan, hogy jol csinalom-e... Es a cicijeim is kicsit nagyobbak, mint az en sulycsoportbeli lanyoknak.. 50kg vagyok es 80D. Ez zavaro lehet ebben a pozban?

Ja, es a bal egy kicsit nagyobb:/ de azt mondjak, hogy ez termeszetes...



2014. aug. 13. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Kicsit rászorítva kellemes.
2014. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyan próbáltad, milyen visszajelzést kaptál?
2014. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nagyon jol csinalom. De a fiuk szoktak hazudni... en meg persze nem bizok magamban:D

Hat nekem inkabb a gyorsabb jon be, szoval...

2014. aug. 13. 01:38
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem a nagy mell előnyös ebben a pózban.
2014. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jo a mell most ebben a kerdesben mellekes:D Inkabb az elso felere valaszolnatok...:)
2014. aug. 13. 01:46
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Az nem mellékes, ha a mell ékes. ha-ha-ha
2014. aug. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha nagy melled van az nagyon NAGYON sok plusz pont a fiúnál, legalábbis nálam, nem tudom más fiú hogy van vele de az ha egy lánynak nagy a melle az nagyon nagy előny, tudod nem csak a szexnél hanem amikor a csajnak nagy melle van akkor minden érintkezés jó, főleg amikor ölelkezés van meg ilyesmi....ja, és még azért plusz pont mert akkor mehrt a mellszex ;)egyébkénts nekem kifejezetten a nagy mellű csajok tetszenek :)
2014. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En lany vagyok, es hidd el, ha a fiunak nem tetszene, amit csinalsz lovaglopozban, biztos, hogy megfordit:)

A nagy mell plussz pont ennel a poznal, latja es ez izgatja, megfoghatja es ez is izgatja, szoval nyertel!

A lovaglo poz nekem picit docogos tema, mert eleg nehez ugy elkapni a ritmust, egy kicsit lassabban tudom csak csinalni, mint barmelyik mas pozt. Nem ezzel van az aggalyod?

Mi igazabol arra hasznaljuk, ha o mar el akarna sulni es var ram. Neki kicsit visszafog a hevbol, de nem nagyon, vagyis inkabb szinten tart, rajtam meg lok mert a csiklomat is dorzsoli az agyeka. :)

2014. aug. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na nagyobb mellű nővel van lovagló póz ,akkor úgy szeretem, hogy markolom a melleit és így emelgetem magamon. Ez a kedvencem, ez a megfelelő számomra :P

28F

2014. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha formás a popsi, fordítva is lehet lovagolni.
2014. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!