Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire számítsak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak?

Figyelt kérdés
A pasim kicsit idősebb, mint én, 5 évvel. 3 hónapja vagyunk együtt. Még nem feküdtem le vele, mert nem akarom könnyen adni magam, de már nem vagyok szűz. Ha engedek neki és lefekszem vele, mire számítsak? Nagyon ki van már éhezve? 20-25 éves pasik meddig bírják szex nélkül, úgy hogy előtte elég aktív életet élt?

2014. aug. 13. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehezen, de 3 hónap után szerintem már itt van az ideje. Könnyűvérűnek tuti nem fog gondolni.
2014. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy itt az ideje, ezzel nincs semmi gond. Azt is tudom, hogy nem tart könnyűvérűnek és nem is vagyok az. :) Csak nem tudom mire számítsak.
2014. aug. 13. 19:58
 3/3 alízbogár válasza:
3 hó után ha lefekszel vele nemfog könnyű prédának tartani valszeg érez irántad valamit ha eddig képes volt várni,szerintem veled marad,
2014. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!