Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire számítsak, amikor most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak, amikor most hétvégén először alszom a barátomnál? Kinek milyen volt, mikor először aludt együtt a párjával? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Eddig csak nálam voltunk, de együtt még nem aludtunk.


27/F



2014. júl. 3. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vett már körül hímvesszőt az ánuszrózsád?
2014. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Vett már körül hímvesszőt az ánuszrózsád?"


Vett, már szexeltünk, csak együtt alvás nem volt.

2014. júl. 3. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi-nő kapcsolatban élek, de Vele aludni és mellette ébredni sokkal meghittebb, jobb, mintha csak délután összefutnátok, vagy egész nap együtt lennétek, ezt-azt csinálnátok... Hmm, és ott a reggeli merevedés, nekem talán reggel esik a legjobban, kipihenten, aztán vissza is lehet aludni, ha nem siettek sehová.:D
2014. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Egyet értek és én még meleg is vagyok:D
2014. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az első alvások nem mindig kellemesek (legalábbis nálam), mert még nem vagytok összeszokva. főleg, ha sokat forgolódsz, akkor furcsa lesz, hogy ott lesz melletted valaki, és nem mozoghatsz szabadon az ágyban. esetleg zavarhat a szuszogása, horkolása, hogy rád fújja a levegőt. de aztán minél többet alszotok együtt, annál jobb lesz. én az első alkalomkor alig aludtam, mindig felriadtam álmomból. de persze ez nem nagy áldozat.
2014. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Sok sok szexre :)

Valószínűleg át szexelitek az éjszakát :)

2014. júl. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Az első együtt "alvás" nálunk nem az alvásról szólt...
2014. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Az első együtt "alvás" nálunk nem az alvásról szólt..."


Hát nálunk sem, de attól nagyon jól sikerült!!! ;)

2014. júl. 6. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

az első olyan gyönyörűt írt.

nagyon tetszik.

mivel qva meleg van jól össze izzadtok,ragadni fogtok,és zavrjátok egymást,kb erre kell számítani.

2014. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!