Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom már lehet, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már lehet, hogy nem kíván? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a barátommal, és eddig nem volt ilyen probléma ,de most mikor lefeküdtünk egymással abba hagyta,mert "odalent" nem akarózott neki..rákérdeztem,hogy mi a baj,már nem kíván? erre azt mondta fáradt..de volt már ennél fáradtabb és mégse volt gond. most gondolok mindenre,mert lassan egy hónapja volt egy nagyobb vitánk,és majdnem szakítottunk is, és elege van,h féltékeny vagyok, és sokszor kötekedek a semmiért is.És ekkor durván dumáltam neki ,hogy csak kihasznál stb,de nem gondoltam komolyan,ő pedig lehet emiatt erre gondol és nem tud teljesíteni úgy? De szeretjük egymást,csak már unja a vitákat. lehet ez miatt van most neki ez?ilyen még eddig nem volt csak most és aztán rá pár napra is, szóval kétszer történt ez.Valakinek esetleg volt már ilyen problémája? lehet már unja velem a sexet? de eddig többször is együtt voltunk és tényleg nagyon jó volt ,semmi ilyen nem történt.Ja és még annyi,hogy más nővel nem volt rajtam kívül. mit tegyek,hogy újra jó legyen minden?meg lehet még oldani ezt a gondot szerintetek? előre is köszi a tanácsokat

#szex #szerelem #vágy #sexuális problémák
2014. aug. 13. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt mondta fáradt. Erre Te azt, hogy volt már ettől jobban is? Most ez komoly? Szerintem ne gondolkodj ennyit, mert árt.

Csináljátok amikor kipihent. Az, hogy egyszer nem áll a dákó szerintem még nem a világ vége.

2014. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggodj...kényesztesd és meg lesz oldva mimden ;)
2014. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól tartok, már nem szeret. És ha nem szeret, akkor a dugás se olyan fontos neki.
2014. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!