Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy éjszakás kalandból egy kicsit több?

Figyelt kérdés
Nekem most volt először részem egy ilyenben. 20 éves lány vagyok, és egy 28 éves fiúval bújtam ágyba. Buliba voltunk együtt és elég sokat ittunk, de már régebben kevertünk néhányszor. Akkor is és már többször is felhozta, hogy szexeljünk. Egyszer sem mentem bele, de a legutóbb nem bírtam ki. Szóval megtörtént. Az ágyban, mikor hazamentem, és sms-be is írta, hogy majd ha legközelebb.. Az a probléma, hogy egyáltalán nem bízok meg benne. Én nem kapcsolatot várok tőle, de egyszerűen egy szexpartner nem akarok lenni. Viszont volt annyira jó vele, hogy belemenjek egy folytatásba, de nem tudom, hogy megéri-e. Eddig csak haverkodtunk, és egy után még szerintem tarthanánk is így a kapcsolatot, de ha többször megtörténik félek ez a kapcsolatunk és a haveri körünk kárára fog menni, mert ebből szerelem úgy se lesz. Túl különböző emberek vagyunk egymástól. Mi tévő legyek? Hagyjam az egészet? Volt már veletek ilyen? Egyéjszakás kalandból több lett? Ja és még valami.. egyszerűen zavar, hogy ez egy hete történt, és nem keres, mikor tudom ő nem ennyiben maradna, mikor én írtam is volt valami dolga aztán már nem is válaszolt.
2014. aug. 13. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Darát kevertetek együtt?
2014. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt is kifelejtettem, hogy egyébként külföldön dolgozik. Így csak ritkábban jön haza. Most szabadságon van. Félek, hogy nem érek annyit, hogy miattam is hazajárjon, és kint talál valaki mást. :(
2014. aug. 13. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Benne van az üzenetébe is, hogy majd a legközelebbi szex alkalmával......akkor te milyen többről beszélsz?

Neki puszta szex vagy semmi több, kicsit többet gondolsz bele mint ami valójában van. Azért nem is keres mert csak dugni kellesz neki, nem kapcsolatra.

Döntsd el, hogy jó-e neked ha amikor kedve van huzogat téged vagy nem.....ilyen egyszerű, de ne várj tőle többet.

2014. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megtört a jég? Úgy látszik hiába.

Kereste a rést a pajzson, és meg is lett...

Innen már nem vagy számára túl érdekes, sajnos ez a valóság.

2014. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jó volt, miért ne lehetne szexkapcsolat belőle?
2014. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz több, ez 100%, szerintem ne add oda magad neki.....HOPPÁ, már megtörtént, most elkezdhetsz sírni, ríni, templomban gyónni.
2014. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Különös a női lélek.

Ne akarja sokáig, majd megadja magát, aztán reménykedik, hátha több is lesz, pedig tudta előre, ebből soha nem lesz több.

Fogadd el, jó volt, élvezted, ilyen még lehet, de ha belementél így, akkor ez már fejlődni nem fog.

Azt az elején kell, ha nincs, akkor vagy hagyom, vagy elfogadom.

2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csajok erre annyit szólok hozzá,

hogy gondolkozzatok úgy mint a férfiak hogy csak ennyi,csak arra kellesz....

2014. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!