Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy éjszakás kalandból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy éjszakás kalandból kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jó a szex, jól kijöttök egymással, akkor eszetekbe jut, hogy esetleg mi lenne ha átmenne kapcsolatba?

Vagy az olyan lányokkal akik egyszer elsőre odaadták magukat nem terveztek hosszú távra?


20L


2011. okt. 5. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Rengeteg komoly kapcsolat kezdődött így. Ha két ember vonzódik egymáshoz, akkor minek várjanak hónapokig?
2011. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne a kapcsolatban szexen kívül? Ha Egy lánnyal jól kijövök az nem jelenti azt, hogy kapcsolatot is akarok.
2011. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krvua ***** válasza:
sexkapcsolat.
2011. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kapcsolatom egyéjszakásnak indult. Aztán egyre többször hívtuk egymást, de váltig állítottuk mindketten hogy kizárólag szexen alapul a kapcsolatunk. Végül folyton együtt lógtunk, kiderült nem csak a szex nagyon jó együtt... :-)


Azóta is együtt vagyunk, ennek már 7 éve. És nagy-nagy szerelem a mai napig. :-)

29/L

2011. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
nőként azt mondom, én csak azokkal a pasikkal feküdtem le rögtön, akikkel nem volt a reggelinél hosszabb távú tervem. gondolom a pasik is így vannak.
2011. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez is attól függ, hogy alakul ki az, hogy egyáltalán egy éjszakára tervezel? De szerintem lehet simán, hiszen ha előtte nem ismerted, utána még meg ismerheted nem fizikailag is. Nekem meg olyan volt hogy komolyra terveztem aztán egy éjszaka lett belőle.... Na? :D
2011. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de azért válaszolok: így ismerkedtem meg a férjemmel. :)
2011. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb szerelmével,azaz a jelenlegi párommal második randin lefeküdtünk.Mai napig imádjuk egymást,ennek már egy éve..
2011. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jöhetsz
2011. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

ti azok vagytok akiknek sikerult, de a tobbi vagy nem olvasta a kerdest vagy nem is tud olvasni aki olyan surun kalalndozik :)


Szerintem sokan csak ki vannak hasznalva egy-egy ilyen alkalomadtan es nem is jonnek ra a masik pedig csak kacag rajtuk.........

2011. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!