Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagálnátok, ha egy fiúbarátotok, aki mondjuk helyes is, a strandon mellettetek ülve hirtelen benézne a bikinialsótok alá?

Figyelt kérdés

Baráti társaság nyaralásán történt a dolog, tehát csak baráti a kapcsolat a fiúval, ezért nagy megdöbbenést okozott... Más nem látta, de ő jól... Amúgy jószívű és okos fiú, totál váratlan volt az egész. Egyszerűen, kíváncsiságból odanyúlt, és felemelte a fürdőruhát, hogy megnézze, mi van alatta. Sikerült neki... Ilyenkor mi a teendő? Nagyon gáz, amit tett, vagy szóra sem érdemes?


Ő nem csinált belőle ügyet, a világ legtermészetesebb dolgának vette, és azóta is úgy viselkedik, mint ha mi sem történt volna...



2014. aug. 15. 17:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
duzzognék és szóvá tenném azt hiszem, nem biztos hogy ez a helyes, de valószínűleg ezt tenném
2014. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Belerugdosnám a vízbe és belefojtanám. Aztán azt mondanám mindenkinek, azért tettem mert belenézett a bikinim alá, nem pedig a valódi okot, miszerint már régóta meg akartam ezt tenni csak úgy.
2014. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Megáll az eszem, hogy manapság mik férnek bele egy "barátságba".....
2014. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
belenéznék az ő úszógatyája alá.
2014. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kukkants te is a nadrágja alá és kuncogj. Azt fogja hinni kicsinek találod.
2014. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedvelem és egyáltalán nem akarom bántani, úgyhogy léci, az ilyen "fojtsd meg, öld meg" tanácsoktól kíméljetek meg.


De azért valamennyire én is fölháborodtam... Ha akar tőlem valamit ott is, akkor talán meg kéne beszélni előtte, így kicsit olyan érzés, mint ha megerőszakolt volna...


Az, ha én benéznék az úszógatyája alá, őt nem zavarná, mert ismerem, és ő semmilyen szempontból nem szégyellős, és valószínűleg csak fölbátorodna rajta, és utána még tovább menne...


Én csak azt szeretném tudatni vele, hogy nem tehet meg mindent velem az engedélyem nélkül. Amikor ezt csinálta, akkor úgy ledermesztett, hogy még ha korábban eszmélek, akkor se tudtam volna védekezni. És láthatta azt is, hogy elvörösödtem. Kicsit megalázottnak érzem magam, de a szavam is elakadt, úgyhogy nem tudtam szóvá tenni.

2014. aug. 15. 17:47
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, egy kicsit tényleg túl rámenős lépés volt a részéről, de ha lazábban nézed a dolgot, akkor tul.képp nem történt semmi nagy dolog. megnézte, hát megnézte. Illetlen volt? igen. Egy picit erőszakos? igen. Erről kéne vele beszélned, hogy ez téged - igen érthető módon - zavart, és jó lenne, ha máskor kicsit kulturáltabban érdeklődne. :)
2014. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Persze, csak olyan kínos ezzel néhány nap után előhozakodni... Nem tudom, hogyan kezdjem. Meg nem szeretném, ha más is tudomást szerezne róla. Ha elkezdek belőle nagy ügyet faragni, tuti kitudódik...
2014. aug. 15. 17:54
 9/27 A kérdező kommentje:
Azt meg pláne el akarom kerülni, hogy másnak elkezdje elemezni, hogy mit látott... Nem mintha rosszul néznék ki ott, de ez ne legyen már téma. Szóval már csak ezért is beszélnem kéne vele.
2014. aug. 15. 17:57
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem nagy ügy, ezért nem is kell belőle nagy ügyet csinálni. De annyira elég, hogy kettesben leülj vele, és elmondd neki, hogy miért zavart, amit csinált (gondolom elsősorban az a gond, hogy még annyit se mondott, hogy "bocs, bekukkanthatok?" vagy valami :) ). Egyébként meg ha kölcsönös a szimpátia és a tetszés, nem akarjátok szorosabbra fűzni a szálakat egymás között?
2014. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!