Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetek most? Egy haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek most? Egy haverom pár hónapja valszeg bepróbálkozott nálam. Megkérdezte mit gondolok a biszexekről/melegekről. Mondtam, hogy amíg engem hagynak nem érdekelnek, és amúgy nem nagyon kedvelem őket.

Figyelt kérdés
azóta nem válaszol az üzeneteimre, nem veszi fel a telefont. Megtudtam egy másik barátomtól,aki vele lakik egy háztömbben, hogy összecuccolt, egy sráccal. Évek óta a barátom... Csak most esett le, hogy a fiúkat is szereti. Szóval nem akarom hogy csak úgy vége legyen a barátságunknak. Mégis elzárkózik.

2014. aug. 15. 20:20
 1/7 Fényember ***** válasza:
100%
Oké megtudtad. Hívd fel telón, vagy írj neki egy sms-t (személyesen talán még jobb lenne) hogy sajnálod, ha tudtad volna hogy magára kérdez rá, akkor mondtad volna hogy nincs azzal bajod hogy másokhoz vonzódik, és szeretnéd vele megtartani a BARÁTSÁGOT, mert neked ő fontos ember, és nagyon jó haver, és hiányzanak a hülyéskedéseitek. Szóval sajnálod hogy ezt mondtad, és te teljes mértékben elfogadod ami. :)
2014. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán csak azt akarta megtudni, hogy homofób vagy-e.
2014. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi. De nem veszi fel a telefont.. Nem válaszol fészen. Elmenni meg nem merek. Azt hiszi a srác valami volt szerető vagyok... Talán jobb lenne ha hagynám? De nem olyan könnyű...
2014. aug. 15. 20:43
 4/7 Fényember ***** válasza:
100%

Komolyan félelemből hagynád a legjobb haverod?

Menny el, most mit érdekli a párját hogy ki vagy? Megmondod hogy egy barátja vagy és szeretnéd vele ezt megbeszélni normálisan. A barátod meg szépen tisztázza majd a barátjával hogy te hetero vagy sose volt köztetek semmi elmeséli a sztorit. Neked megint van egy jó barátod

Viszont ha "gyávaságból" nem mész el hozzá soha, b*szhatod a barátságotokat.

Amúgy lehet azért nem veszi fel neked a telót stb , mert szégyenli előtted, és úgy gondolja, ha te ezt nem fogadnád el, nem is akarja erőltetni, meg persze attól is fél hogy mit gondolsz majd róla. :)

2014. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nem tudom, hogy erőltessem-e. Évek óta ismerjük egymást... Ha ennyire nem bízik bennem nem is volt barát nem? Nem tudom. Annyira nem tudom kezelni a dolgot
2014. aug. 15. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, hogy miért a tiéd az összes felelősség a barátságért, ha ő eltűnik anélkül, hogy legalább elmondja, mi baja.
2014. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem nem bízik benned csak a társadalom belé nevelte hogy ezt titkolni kell sajnos és bezárkózni..csak fél neked elmondani, meg hogy utána elfordulnál tőle.
2014. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!