Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a haverom meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a haverom meleg azért, mert megkérdezte, hogy mekkora a farkam? 18/F

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy haverok,csoporttársak meg lakótársak is vagyunk albérletben és egyszer csak a csajokról beszélgettünk,amikor ő hirtelen bevágta ezt a kérdést:"Amúgy neked mekkora a farkad?",én megmondtam neki,de nem tudom,hogy meleg lehet-e vagy csak szimplán megkérdezte!Többször volt már rá példa,amikor azt mondta,hogy megy zuhanyozni és pont akkor jött vissza,amikor én épp készültem lefelé feküdni és félpucéron meg egy szál boxerben voltam.

2013. nov. 27. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%

"meleg lehet-e vagy csak szimplán megkérdezte"

mi a különbség?

2013. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,összehasonlítási alapul szolgálhatott neki,még ez is lehet nem?
2013. nov. 27. 17:13
 3/21 szamo77db ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy meleg. Csak beszélgetés közben bedobta ezt a kérdést.
2013. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2013. nov. 27. 17:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen kérdésnek köze nincs a melegséghez. Méregeti magát és téged. Hogy tudja ki a jobb. Meg ha nem szégyenlős miért ne? :) Ha zavarna a zuhany dolog akkor meg szólj rá.
2013. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
oké,csak azért kérdeztem,mert nagyon kíváncsi volt,h az enyém mekkora
2013. nov. 27. 18:00
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát kérdezed meg tőle finoman, normálisan, négyszemközt. Ha zavarba jön, akkor lehet az. Ha normálisan nemet mond, akkor valószínűleg nem. De írásod alapján nagyon kevés rá az esély, nyugi. :)
2013. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát volt már,h ő felhozta a közös recskázást,kérdezte,h mit gondolok róla? benne lennék-e? meg ilyenek,nem tudom,h ez utalhat-e rá
2013. nov. 27. 19:37
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ja és úgy gondoltad, hogy ez nem fontos,amikor azt kérdezed hogy meleg-e a haverod ?:OO
2013. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam,h felesleges lett vna írnom,mert úgy gondoltam,h abból,amiket leírtam a kérdésnél,vmennyire lehet vmit mondani
2013. nov. 27. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!