Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szex?

Figyelt kérdés
4 éve élünk szexuális életet a párommal, és nagyon ritka az olyan eset, amikor nem fáj, pedig olykor 2-3 szeretkezésre is sor kerül egy nap. Mindig próbáljuk másképp, hogy én is élvezzem, de semmi...kellőképpen felszoktuk izgatni egymást az előjátékokkal és kellőképpen be szoktam nedvesedni. Sikosítót is próbáltunk... Be sem szokta rakni teljesen, mert annyira fáj. Voltam orvosnál is, betegségem nincs. Vagy csak szimplán túl nagy a páromnak (19cm meg vastag is)? Szerintetek mi lenne a megoldás?

2014. aug. 16. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Kort lehagytam, 22/L
2014. aug. 16. 13:55
 2/9 hőcserélő ***** válasza:
sex vajon mi?
2014. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy te mennyire vagy tág, én pl közepesen az a normál gondolom. A fiú meg ha vastagabb akkor fájhat igen vagy ha túl nagy neki akkor szintén, mert nagyon bent van.
2014. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha rendesen felizgat, akkor a vastagságnak nem szabadna, hogy probléma legyen, ha csak nem extrém mértékben vastag...


Én inkább a hosszra adnám le a voksomat. Ezzel már 1000%, hogy feljebb tolja a méhnyakat a méhbe, ha tövig betolja, és ez a nők többségének fáj.


Akkor is fáj, ha nem dugja be teljesen? mert lehet, csak ennyi lenne a kulcs nyitja...

2014. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Annál jobb, minél vastagabb és annál rosszabb, minél hosszabb :)
2014. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szokta berakni teljesen, és így is fáj...próbáltuk már, hogy ha alig teszi be, akkor jó-e...de úgysem..:/ Pedig kellőképpen felszoktuk izgatni egymást ahogyan már említettem is, de nem tudunk már mit kitalálni.
2014. aug. 16. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Magadnak teszel be valamit, az is fáj? Nem te vagy túl érzékeny? Esetleg valami fertőzés?
2014. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl érzékeny vagyok...egyedül az nem fáj, ha ujjaz a párom...amint írtam voltam orvosnál és nincs semmiféle fertőzésem vagy olyasmi.
2014. aug. 16. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl rövid a hüvelyed, a párodé meg egyértelmüen túl hosszú.
2014. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!