Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, van köztetek olyan, aki az ágyba csak kapni szeret de adni nem?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen leszbikus, vagy csak olvasni lehet róla?

2014. aug. 16. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aktív, passzív meg uni, a valóságban is. Az aktív adni szeret jobban, a passzív kapni, az uni meg mindkettőt.
2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbben adni és kapni is szeretünk, ez az aktív, passzív, uni inkább a melegekre vonatkozik nem? Nekem nagyon furcsa lenne, ha valaki csak kapni vagy csak adni szeretne, eddig ilyenről én is csak olvastam :D


Persze ez nem zárja ki, hogy léteznek, de szerintem az elég szélsőséges.


Meg lehet, hogy egy egyéjszakáson az ember inkább csak adna/kapna de egy kapcsolatban szeretné mindkettőt.


20/L/L

2014. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
8%
Én hatarozottan ilyen vagyok.. egy éve vagyok egy lannyal kapcsolatban es egyszeruen nem tudok hozza nyulni ugy annak ellenere hogy o mar nem egyszer megtette... tudom nem szep es nem helyes ez a dolog igy de egyszeruen a hideg raz ha a puncijahoz kell ernem.. pedig imadom, szeretem
2014. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Sőt, olyan leszbikus is van, aki az ágybaNNN se adni, se kapni nem szeret, mert mondjuk egyáltalán nem érdekli a szex. Nem csak szexről szólhat ugyanis egy párkapcsolat, hanem a szex nélküli érzelmekről, gyengédségről is. Pont úgy, ahogy egy heteró kapcsolat is.
2014. aug. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ez egy hülyeség amit írsz. Azt nem írtam amúgy egy szóval sem, hogy csak szexről szól egy kapcsolat, mert egyáltalán nem, de ha valaki szeret valakit szerelemmel, akkor az vonzódik is hozzá tehát testi kapcsolatot is létesítenek egymással. Amit te leírtál ilyen kb a mesékben létezik, mert az nem párkapcsolat, hiába is "szeretik" egymást olyan mintha a testvérével vagy szimpla barátjával lenne kapcsolata. Az meg hogy heteró kapcsolatokban is van ilyen, hát ez is érdekes mivel a mai világban már szinte az összes kapcsolat vagy legalábbis legtöbb azért megy tönkre mert nem működik a szex. Szóval ha szerelemmel szeretik egymást a felek akkor ott van szex is, és ez nem arról szól hogy érdekli e őket vagy nem.
2014. aug. 18. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Kérdező: ja, akkor biztosan úgy van. Ha Te valamit nem tudsz elképzelni, akkor olyan biztos nem is létezik.


Majd Te egyedül kiokoskodod a kis fejeddel ott a gép előtt, hogy mi létezik, és mi nem, ugye?


Olyan vagy, mint a paraszt bácsi az állatkertben, amikor meglátta a zsiráfot: "Ilyen állat pedig nincs!" - és hazament.

Attól még, hogy a Te kis fiatal agyad csak szex körül zümmög egyfolytában, az nem jelenti azt, hogy másoknál is így van, vagy később is így lesz. Például szerinted az idős párok, akik szeretik egymást és együtt vannak, ők mindennap kefélnek mint a nyuszik?


"az összes kapcsolat vagy legalábbis legtöbb azért megy tönkre mert nem működik a szex."


Ez egy nettó baromság. A legtöbb kapcsolat azért megy tönkre, mert a felek képtelenek normális módon viselkedni a másikkal, nem képesek konfliktusokat kezelni, nem tudnak kompromisszumokat kötni, nem kommunikálnak, és unintelligensek. Ezért megy tönkre a legtöbb párkapcsolat.


Pont annyit értesz a párkapcsolatokhoz, mint a helyesíráshoz...

2014. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nézd nem fogok veled vitatkozni, de akkor kérdezz meg erről mást nem engem, aztán majd akkor megbizonyosodsz róla aztán ennyi. Amúgy honnan tudod, hogy annyira fiatal vagyok? Ja és nem a szex körül forog minden gondolatom, ezt úgy ahogy van felejtsd is el. De amúgy ezt a szex nélküli párkapcsolatot nem elképzelni nem tudom, mert simán el tudom, csak szerintem az nem egy egészséges párkapcsolat. Minden este lefekszel valaki mellé, meg egész nap együtt vagy vele, ha együtt is laktok persze és hozzá se érsz? Érdekes. De mondom nem az én véleményemre kell akkor adni, meg engem kioktatni, hanem rákérdezni más véleményére is ezzel kapcsolatban. Az időseket meg ne vegyük bele, ők teljesen más kategória. Gondolom te nem vagy még 60-70 éves, szóval róluk ennyit. Aztán akárki akármit is mondhat az hogy együtt van valaki valakivel évekig, vagy épp huzamosabb ideig, és szerelmes, az biztos, hogy nem úgy élnek egymás mellett, mint két testvér. Hidd el, még az idősebbek sem. Szóval nem engem kell elhordanod mindennek, meg szexmániásnak leírnod, mikor egy kapcsolathoz az hozzá tartozik, még úgy is ha hetente vagy havonta van.
2014. aug. 18. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek igaza van, nem csak a szexről szól egy (leszbikus vagy bármilyen) kapcsolat, de attól még a szex fontos része :D ne legyünk már álszentek
2014. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!